Santos o meczu z United

» 7 grudnia 2006, 17:04 - Autor: gosc - źródło: wlasne
Menadżer Benfiki Lizbona - Fernando Santos przyznał, iż Manchester United we wczorańczym meczu Ligi Mistrzów był za silny dla jego ekipy i po prostu nie mieli szans na wywiezienie trzech punktów z Old Trafford.
» Manchester United
Portugalczycy jako pierwsi wyszli na prowadzenie po bramce Nelsona. "Czerwone Diabły" od tej chwili zaczęły atakować. Tuż przed przerwą Nemanja Vidic wyrównał po strzale głową. Wszyscy kibice zaczęli śpiewać i już wtedy wiedzieli, że awans do najlepszej szesnastki turnieju jest prawie pewny. W drugiej odsłonie liderzy Premiership kontrolowali przebieg spotkania. W 61' minucie po dośrodkowaniu Cristiano Ronaldo było już 2:1, ponieważ Ryan Giggs umieścił piłkę w siatce po strzale głową. Wynik ustalił w 75' minucie Louis Saha, który także głową zdobył bramkę. Ostatecznie Anglicy wygrali 3:1 po bardzo dobrym widowisku.

"Bramka, którą zdobyli pod koniec pierwszej połowy stworzyła nam wiele problemów" - powiedział szkoleniowiec Benfiki.

"Zaczęliśmy dobrze i chociaż trudno było przedostać się z piłką pod pole karne przeciwnika udawało nam się to."

"United przez ostatnie cztery, pięć minut pierwszej połowy cały czas byli w posiadaniu piłki i bramka całkowicie zmieniła przebieg spotkania."

"W drugiej odsłonie grali zbyt dobrze aby ich pokonać" - zakończył Santos.