Casemiro zarobi krocie w nowym klubie

» 15 kwietnia 2026, 08:45 - Autor: matheo - źródło: RTI Esporte
Casemiro po sezonie 2025/2026 opuści szeregi Manchesteru United. Najnowsze doniesienia na temat Brazylijczyka sugerują, że osiągnął już on porozumienie z nowym pracodawcą.
Casemiro zarobi krocie w nowym klubie
» Casemiro po sezonie 2025/2026 odejdzie z Manchesteru United | Fot. Press Focus
Kontrakt Casemiro z Manchesterem United wygasa z końcem czerwca. W styczniu Brazylijczyk ogłosił, że obecny sezon będzie jego ostatnim na Old Trafford. Do nowego klubu trafi więc na zasadzie wolnego transferu.

Rywalizacja o podpis Casemiro była zażarta, ale jak informuje brazylijski portal RTI Esporte, wygrał ją Inter Miami. Amerykański klub przedstawił pomocnikowi Manchesteru United najciekawszą propozycję.

Casemiro ma związać się kontraktem z Interem Miami do grudnia 2028 roku z opcją przedłużenia o dodatkowy sezon. 34-latek w Manchesterze United inkasuje 350 tysięcy funtów tygodniowo. W Interze będzie zarabiał niemal dwukrotność tej kwoty.

Oprócz wysokiej tygodniówki w umowie Brazylijczyka będą zapisane bonusy za zdobyte trofea. Casemiro ma również czerpać zyski z udostępniania swojego wizerunku.

Oficjalne ogłoszenie Casemiro do Interu Miami nastąpi po mistrzostwach świata. Brazylijczyk na razie w pełni koncentruje się na jak najlepszym finiszu sezonu z Manchesterem United i solidnym przygotowaniu się do mundialu.


TAGI


« Poprzedni news
Altay Bayindir dogadany z nowym klubem
Następny news »
Manchester United rozpoczął rozmowy transferowe z Aston Villą

Najchętniej komentowane




Aby móc komentować newsy musisz być zalogowany!

Komentarze (5)


mancunian: Był taki okres, że nie wierzyłem, że się przełamie i przystosuje do gry w PL. Ale dał radę i chwała, że mu się chciało tyrać zamiast odcinać kupony. Jakiś honorowy szpaler na pożegnanie na pewno będzie.
» 15 kwietnia 2026, 13:35 #5
sturmik: No i bardzo dobrze – życzę mu wszystkiego, co najlepsze. Świetny zawodnik - szkoda, że lata już nie te.
» 15 kwietnia 2026, 09:27 #4
vieeeri: niesamowite, że on tu grał 4 sezony, a jak będzie wracał jako fan to będzie wiwatowany jak największe legendy
» 15 kwietnia 2026, 13:24 #3
awe: Bez przesady...
» 15 kwietnia 2026, 18:13 #2
Greenlife: nie widzę przesady, ja też tak uważam
» 15 kwietnia 2026, 23:30 #1
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.