Ten Hag w swojej trenerskiej karierze dwukrotnie zakontraktował Antony’ego. W 2020 roku sprowadził go do Ajaxu Amsterdam z Sao Paulo, a dwa lata później do Manchesteru United.
Antony na Old Trafford nie spełnił pokładanych w nim nadziei i tego lata ma opuścić klub. Największe zainteresowanie piłkarzem przejawia Real Betis, ale o piłkarza podpytują inne zespoły, w tym Bayer Leverkusen, RB Lipsk, Brighton & Hove Albion oraz Newcastle United.
O Antony’ego podpytany został ostatnio Erik ten Hag. Holenderskiego menadżera cytuje dziennik
BILD: – Antony ma wielką jakość. Zakontraktowałem go dwukrotnie. Był dla mnie jak syn. Wciąż jest dla mnie jak syn.
– Nie jesteśmy nim zainteresowani w tym momencie, ale zobaczymy, co stanie się w przyszłości – dodał holenderski szkoleniowiec.