Sebastian132209
 User
|
| Imię: |
|
| Wyślij PW: |
Utwórz wiadomość |
| Data rejestracji: |
22-02-2023 |
| Dni w serwisie: |
1201 |
| Ostatnia wizyta: |
06-06-2026 o 06:26 |
| Zainteresowania: |
|
| Pamiętny mecz Man Utd: |
|
| Ulubiony zawodnik Man Utd: |
|
| Liczba dni, które upłynęły od rejestracji | 1201 |
| Liczba newsów dodanych przez użytkownika Sebastian132209 | 0 |
| Liczba komentarzy do newsów | 284 |
| Liczba komentarzy, które Sebastian132209 dodał(a) dziennie | 0.24 |
| Liczba ostrzeżeń | 0/5 |
Ostatnie komentarze użytkownika:
02.06.2026 do newsa 5 klubów zainteresowanych transferem Marcusa Rashforda
Pokaż
Ciekawy jestem jak na tle Caricka by byl ustawiony i jak by grał?? Jednak trzeba przyznać ze jak jest w formie i chce mu sie grać to jest kot...no trochę Pogba i Sancho im banie popsuł i to dobrym piłkarza ze tak poupadali ..ale ciekawe jakby pojechał na te przedsezonowki ,bo i tak go pewnie pod koniec okienka sprzedadzą , mi go trochę szkoda tak jak Grenwooda
23.05.2026 do newsa „To dużo dla mnie znaczy”. Guardiola dostał miłą wiadomość od Fergusona
Pokaż
Klasa trener , nie ważne pieniądze w klubie... u nas ich nigdy nie brakowało, a jednak nikt nie potrafił tego ogarnąć, jestem teraz ciekawy jak niebiescy wejdą w lige od nowego sezonu z nowym trenerem , ale trzeba mu oddać, w najlepszej lidze świata pokazał jak należy budować zespół, może i za miliony, ale to też trzeba umieć. Zastanawiam sie , czy jego odejście to ta afera która ma byc rozpatrzona w nastepnym sezonie ?? Czy poprostu , już go kluby nie rajcują i chce serio reprezentacje jakąś wziąść