PROFIL

Sebastian132209

User
Imię:
Wyślij PW: Utwórz wiadomość
Data rejestracji:  22-02-2023
Dni w serwisie:  1201
Ostatnia wizyta: 06-06-2026 o 06:26
Zainteresowania:
Pamiętny mecz Man Utd:
Ulubiony zawodnik Man Utd:


Liczba dni, które upłynęły od rejestracji1201
Liczba newsów dodanych przez użytkownika Sebastian1322090
Liczba komentarzy do newsów284
Liczba komentarzy, które Sebastian132209 dodał(a) dziennie0.24
Liczba ostrzeżeń0/5


Ostatnie komentarze użytkownika:


06.06.2026 do newsa Pogba: Carrick to dobry wybór dla Manchesteru United Pokaż
On jak sie odzywa to jest klontwa i sorry dopiero zauważyłem ze masz ksywę szaman , a chodziło mi o Pogbe :)

05.06.2026 do newsa Pogba: Carrick to dobry wybór dla Manchesteru United Pokaż
Po ch.... o sie odzywa wg szaman ...ehh

04.06.2026 do newsa „Mamy jasny plan”. Prezes Manchesteru United o transferach Pokaż
Mi też to dobrze brzmi , sensownie mówi i oby byla ta droga

03.06.2026 do newsa Mainoo: Jestem Carrickowi za to bardzo wdzięczny Pokaż
Ja też sie ciesze bo wiem ze Kobby jest kot i jeszcze to wszystkim pokaże

02.06.2026 do newsa 5 klubów zainteresowanych transferem Marcusa Rashforda Pokaż
Ciekawy jestem jak na tle Caricka by byl ustawiony i jak by grał?? Jednak trzeba przyznać ze jak jest w formie i chce mu sie grać to jest kot...no trochę Pogba i Sancho im banie popsuł i to dobrym piłkarza ze tak poupadali ..ale ciekawe jakby pojechał na te przedsezonowki ,bo i tak go pewnie pod koniec okienka sprzedadzą , mi go trochę szkoda tak jak Grenwooda

31.05.2026 do newsa Transfer Edersona do Manchesteru United na ostatniej prostej Pokaż
Z nimi w lidze mistrzów nawet w okrojonym składzie dawaliśmy radę

30.05.2026 do newsa Transfer Edersona do Manchesteru United na ostatniej prostej Pokaż
Wydaje mi sie ze kapiszony wygrają. A nie zasłużyli na pewno w tym meczu za grr i po drugie ręką tam była w polu karnym...inaczej myślę ze by sie potoczyło

23.05.2026 do newsa „To dużo dla mnie znaczy”. Guardiola dostał miłą wiadomość od Fergusona Pokaż
Klasa trener , nie ważne pieniądze w klubie... u nas ich nigdy nie brakowało, a jednak nikt nie potrafił tego ogarnąć, jestem teraz ciekawy jak niebiescy wejdą w lige od nowego sezonu z nowym trenerem , ale trzeba mu oddać, w najlepszej lidze świata pokazał jak należy budować zespół, może i za miliony, ale to też trzeba umieć. Zastanawiam sie , czy jego odejście to ta afera która ma byc rozpatrzona w nastepnym sezonie ?? Czy poprostu , już go kluby nie rajcują i chce serio reprezentacje jakąś wziąść

20.05.2026 do newsa „Carrick ma w nosie, co mówią Neville i Keane” Pokaż
Dokładnie , oni już nie zagrają, to zal im du...e sciska i musza sie pokazać w mediach z ich żenującymi wywiadami