Oceny pomeczowe: Wigan Athletic - Manchester United 0:2

» 8 stycznia 2024, 23:45 - Autor: matheo - źródło: MEN
Manchester United pokonał Wigan Athletic (2:0) i zdobył przepustkę do IV rundy Pucharu Anglii. Jak występ zawodników Erika ten Haga ocenili czytelnicy DevilPage.pl oraz redakcja Manchester Evening News? Oto oceny za poniedziałkowe spotkanie na DW Stadium.
» Kobbie Mainoo rozegrał bardzo dobre spotkanie przeciwko Wigan Athletic | Fot. Press Focus
Andre Onana
Na początku spotkania zanotował dobrą interwencję po strzale Thelo Aasgaarda. Poza tym nie miał wiele pracy.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 6.74

Aaron Wan-Bissaka
Spokojny wieczór dla angielskiego defensora. Nieliczne ataki Wigan szły raczej stroną Diogo Dalota.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.05

Raphael Varane
Pewnie odpoczywałby w tym spotkaniu, gdyby Manchester United nie miał długiej przerwy między meczami.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.53

Jonny Evans
Kolejny dobry występ doświadczonego defensora. Irlandczyk przebojowo zapuszczał się pod pole karne Wigan.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 6.79

Diogo Dalot
Precyzyjny finisz zza pola karnego dał Manchesterowi United prowadzenie. Drugi gol Portugalczyka w tym sezonie.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.26

Scott McTominay
Zmarnował przynajmniej trzy doskonałe okazje na wpisanie się na listę strzelców.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 5.37

Kobbie Mainoo
Kolejny pełen klasy występ młodego zawodnika. Jest tak pewny siebie, że broni swojego zdania nawet w dyskusjach z Bruno Fernandesem.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 7.79

Alejandro Garnacho
Odegrał kluczową rolę przy pierwszej bramce. Bliski wpisania się na listę strzelców, trafił jednak w poprzeczkę.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 6.89

Bruno Fernandes
Cały czas widoczny przy piłce i w atakach United. Pewnie wykorzystał jedenastkę.

Marcus Rashford
Wrócił na lewe skrzydło i był tam nieustannym zagrożeniem dla Wigan w pierwszej połowie. Po zmianie stron nie było już tak dobrze.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 4.53

Rasmus Hojlund
Trafił piłką w poprzeczkę, a chwilę później zmarnował kolejną znakomitą okazję.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 4.37

Zmiennicy:

Willy Kambwala (za Dalota 83')
Tym razem wszedł na pozycję lewego obrońcy.

MEN: -/10 DevilPage.pl: 4.63

Z kim Manchester United zagra w IV rundzie Pucharu Anglii?
Ten Hag po meczu z Wigan: Powinniśmy strzelić więcej goli

Komentarze (11)

Klimaa: Im więcej Mainoo gra tym lepiej. Naprawdę dojrzały występ. Możemy mieć prawdziwy talent do oszlifowania.
» 10 stycznia 2024, 16:27 #11
GS8GS: Dla mnie Mainoo to zawodnik meczu. Na początku dał się przegrać ale potem walczył o każdą piłke, dobrze asekurował kolegów, starał się być pod grą.

McTominay też rozegrał świetny mecz. Ja już czułem bramkę jak zdjął piłkę Hoilundowi.

Co mnie bolało w tym meczu to nasz wrzutki w pole karne i rożne. No to wygląda jak bicie piłki na pałe, na alibi. Już centrostrzały byłby większym zagrożeniem w naszym wykonaniu.
» 9 stycznia 2024, 12:13 #10
b4u2h0: Z tego co pamiętam to kambwala po wejściu grał na prawej obronie, a AWB poszedł na lewą. Według MEN wszedł na lewą. Zawsze się zastanawiałem co za przygłup pisze te oceny
» 9 stycznia 2024, 11:52 #9
sturmik: Ja jestem pod wrazeniem gry Kobbiego Manoo.
Jakims cudem zrobilismy to znowu i po Garnacho wyciagnelismy kolejnego pomocnika z akademii za którego lekka reka trzeba by dac z 40-50 mln w tej chwili. Zadziorny, odwazny, z dobra technika i przegladem pola.
Ma 18 lat a powoli ludzie nie wyobrazaja sobie srodka pola bez niego - i to nawet kosztem Casemiro, który ma juz tylko z górki.
» 9 stycznia 2024, 10:41 #8
kumpel1908: Graja z 3 ligowcem pierwszym skladem, a mlodzi dostaja 3minuty gry? To jest zart jakiś
» 9 stycznia 2024, 01:13 #7
adisman17: ETH ma balans przy zadku teraz każdy mecz może być jego przyszłością...
» 9 stycznia 2024, 07:53 #6
sturmik: Gdzie jest Dan Gore?? - mam nadzieje ze Holender nie zmarnuje tego chlopaka.
Licze na pelny mecz Hannibala , Dana Gore, Peleistriego, Amada i Kambwali w nastepnej rundzie.
Plus jakis przecinak napastnik z rezerw - gorszy w skutecznosci niz Hojlund raczej nie bedzie.
» 9 stycznia 2024, 10:45 #5
biolekkk: Nie oglądałem meczu, ale miałem właśnie napisać że wychodzenie pierwszym składem w takim meczu to jakiś żart i to pomimo dodatkowej przerwy pomiędzy meczami. Gdzie młodzi? Gdzie nasz nowy bramkarz?
» 9 stycznia 2024, 11:14 #4
Mat123: Zaraz mnie zlinczują wszyscy.Rashford out Fernandes out.Bruno nawet z 3 ligowcem nie potrafi strzelić bramek a Rashford to już duchem jest dawno po za klubem.Nam potrzeby lider który wygra sam mecz.Ani jeden ani drugi nie dają nam tego w tym sezonie wcale.Śmiem twierdzić że przy Harrym w ataku Rice w pomocy Hojlund i Garnacho grali by dużo lepiej.Niestety ale Ten Hag musi się zastanowić nad zmianą trzonu zespołu.Nie potrzeba nam już młodych zdolnych tylko doświadczonych liderów z chęcią gry.Takich niestety nie ma.Takie mecze to powinien być mocny trening dający pewność siebie a tym czasem wychodzi wielka niepewność co to będzie przez 90 minut
» 9 stycznia 2024, 00:00 #3
smutny87: Ale Bruno strzelił.
» 9 stycznia 2024, 02:11 #2
jesse: Tak, sprzedajmy Bruno. Jednego z niewielu, który biega po całym boisku, jest zagrożeniem w ataku i pomaga w obronie. Do tego kreuje szanse i jest "pierwszy wszystko". Znakomita myśl. Oczywiście, że jego "południowe" zachowania z machaniem rękoma itp. są irytujące, ale jemu po prostu zależy. Otocz go lepszymi piłkarzami niż w United i masz gracza world class. Prawda jest taka, że on się tutaj obecnie marnuje.
» 9 stycznia 2024, 08:36 #1