Onana o rzucie karnym: Po prostu wykonuję swoją pracę

» 25 października 2023, 08:47 - Autor: matheo - źródło: TNT Sports
Andre Onana był w bardzo dobrym humorze po wtorkowym meczu Manchesteru United z FC Kopenhagą (1:0). Kameruński bramkarz obronił rzut karny w doliczonym czasie gry i dał Czerwonym Diabłom cenne zwycięstwo.
» Andre Onana był jednym z bohaterów Manchesteru United we wtorkowym meczu z FC Kopenhagą | Fot. MUTV
Wygrana Manchesteru United z FC Kopenhagą wisiała na włosku po tym jak Scott McTominay podarował gościom rzut karny w praktycznie ostatniej akcji meczu. Piłkę na jedenastym metrze ustawił Jordan Larsson, ale przegrał pojedynek z Andre Onaną. Kameruńczyk podpisał się znakomitą interwencją.

– Po prostu wykonuję swoją pracę. Najważniejsze jest, że wygraliśmy z naprawdę trudnym przeciwnikiem – stwierdził Onana w rozmowie z TNT Sports.

– Cieszę się z wygranej. Spisaliśmy się dobrze. Harry Maguire zdobył dla nas ważnego gola.

– Jesteśmy Manchesterem United. Jesteśmy wielkim klubem, z wielkimi zawodnikami. To tylko kwestia czasu, zanim gra zacznie się układać. Nie mam żadnych wątpliwości, że tak właśnie będzie – dodał Onana.

Manchester United w najbliższy weekend czeka arcytrudne wyzwanie. W niedzielę 29 października na Old Trafford przyjedzie Manchester City, aby rozegrać spotkanie w ramach 10. kolejki Premier League.