Oceny pomeczowe: Manchester United - Nottingham Forest 3:2

» 26 sierpnia 2023, 18:40 - Autor: matheo - źródło: MEN
Manchester United wrócił na zwycięską ścieżkę w Premier League. Czerwone Diabły pokonały Nottingham Forest 3:2, choć po czterech minutach przegrywały 0:2. Jak występ piłkarzy Erika ten Haga ocenili użytkownicy DevilPage.pl oraz dziennikarze Manchester Evening News? Oto oceny za sobotnie spotkanie.
» Antony w meczu z Nottingham Forest pokazał się z lepszej strony, niż w spotkaniach z Wolves i Tottenhamem | Fot. Press Focus
Andre Onana
Za szybko położył się na ziemi przy bramce Taiwo Awoniyiego. Przy drugim golu bez szans. W końcówce ważna interwencja.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 4.32

Aaron Wan-Bissaka
Przegrał pojedynek główkowy, który zapoczątkował kontrę Nottingham Forest. Oprócz tego przyzwoity występ i niezłe zagrania w pole karne, ale tam zabrakło napastnika.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.13

Raphael Varane
Musiał łatać przeciekającą lewą stronę boiska. Zszedł w przerwie z kontuzją.
MEN: 6 DevilPage.pl: 4.78

Lisandro Martinez
Ma gorszy początek sezonu, niż ubiegły. Zbyt rozluźniony i porywczy w pierwszej połowie. Po zmianie stron było spokojniej.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 4.77

Diogo Dalot
Jego występ pokazał, że Erik ten Hag potrzebuje nowego lewego obrońcy. Nie jest to naturalna pozycja Portugalczyka.
MEN: 4 DevilPage.pl: 3.51

Casemiro
Nie był dobrze ustawiony przy kontrze Forest i nie pokrył Boly’ego przy drugiej bramce. Później zmarnował świetną okazję, ale w drugiej połowie już trafił do siatki.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 5.2

Christian Eriksen
Jego spryt dał kontaktowego gola Manchesterowi United. Lepszy niż Mason Mount w swoim pierwszym starcie w tym sezonie.
MEN: 6 DevilPage.pl: 5.74

Antony
Lepszy występ w porównaniu do dwóch poprzednich meczów. Był bliski zdobycia bramki. Wciąż nie ustabilizował formy.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 5.36

Bruno Fernandes
Wspaniałe rozegranie rzutu wolnego przy bramce na 2:2. Wykorzystał rzut karny i dał United zwycięstwo.
MEN: 7 DevilPage.pl: 6.17

Marcus Rashford
Przegrał pojedynek sprinterski z Awoniyim. Miał jednak swój wkład we wszystkie bramki Manchesteru United.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 5.67

Anthony Martial
Zerowe zagrożenie pod bramką Nottingham Forest. Pierwszy mecz w wyjściowej jedenastce od 93 dni.
MEN: 3/10 DevilPage.pl: 3.33

Zmiennicy:
Victor Lindelöf (za Varane’a 46’)
Chwilę po przerwie było nerwowo, ale ogólnie w drugiej połowie było dużo spokojniej w defensywie United.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 5.17

Jadon Sancho (za Martiala 60’)
Manchester United prezentował się lepiej z Sancho, niż z Martialem.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 4.58

Scott McTominay (za Antony’ego 85’)
Wszedł na boisko, aby zabezpieczyć defensywę.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 4.41

Statystyki: Manchester United - Nottingham Forest 3:2
Ten Hag zabrał głos na temat stanu zdrowia Varane’a

Komentarze (19)

mycka86: Rozumiem, że jest sobota wieczór. Jednakże czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć co trzeba wypić żeby dać Sancho wyższą ocenę niż Antonemu?
» 26 sierpnia 2023, 22:49 #19
Sebastian132209: Komentarz zedytowany przez usera dnia 27.08.2023 07:33

Żubrówkę i zjeść ze środka trawę:D
» 27 sierpnia 2023, 07:33 #18
NoLogo: AWB zostawia dziury na skrzydle, że można tam manewrować autobusem i oceniany na przyzwoity występ, chyba tylko jak weźmie się jako punkt odniesienia Dalota na lewym to wtedy zgoda.
» 26 sierpnia 2023, 19:19 #17
Sideswipe: dziury musiały powstać, bo boczni obrońcy w tym meczu grali mega wysoko i schodzili do środka, taka była taktyka, asekuracja trochę nie dojechała.
» 26 sierpnia 2023, 19:27 #16
sinedd91: mój drogi a gdzie ma grac boczny obronca gdy atakujemy?? w defensywie ?? wtedy by bylo biadolenie ze cal zespol cisnie a oni sie w obronie snują... Zarówno Dalot jak i AWB grali mega wysoko bo tak trzeba bylo grać... Asekuracja nie dojechała?? jaka asekuracja NF nie istniało przez 75 minut gry... jakbyśmy nie dali sie zaskoczyc szybką kontrą to prawdopodobnie nie byloby zadnej bramki dla gości... boczni obroncy zagrali tam gdzie powinni gdy zamykalismy rywali na ich polowie ale zdecydowanie jako kibic nie tylko United ale tez ofensywnej piłki wolę tak przeciwko rywalowi, który prócz bezlitosnej egzekucji na poczatku spotkania nie pokazał zupełnie nic.
» 26 sierpnia 2023, 20:02 #15
NoLogo: A ja nie mam problemu z tym, że obrońcy grają wysoko, problem jest gdy trzeba wracać, od AWB szybciej wracają środkowi pomocnicy, którzy demonami szybkości nie są, to jest jego gra od zawsze, zanim się zorientuje że trzeba wrócić i do tego szybko to mijają 'wieki' między innymi z tego bierze się duża ilość jego wślizgów.
» 26 sierpnia 2023, 20:14 #14
b4u2h0: Według mnie jeden z lepszych w tym sezonie, wiadomo że w paru sytuacjach powinien zachować się lepiej ale jego Varana, Onany i może Shawa czepiałbym się najmniej
» 26 sierpnia 2023, 20:36 #13
Konyo33: Varane bardzo nisko oceniony
Według mnie najlepszy zawodnik w formacji defensywnej a dostał niższa ocenę nic Victor
» 26 sierpnia 2023, 19:17 #12
Dodge: Bo stracił 2 bramki w 45 min a Viktor nie.
» 26 sierpnia 2023, 20:06 #11
uzio: jakie 45 minut? po 4 minutach było 2:0
» 26 sierpnia 2023, 21:06 #10
sinedd91: a tak co do samych ocen to: Eriksen i Antony to jakis niesmieszny zart... wraz z AWB I Fernandesem najlepsi na boisku...

Naprawdę bramka skasowała beznadziejną grę w obronie defensywnego pomocnika (Casemiro), ze jest oceniony wyzej niz Antony a tak samo niz o dwie klasy lepszy Eriksen ??

Jak Martial 3 to Sancho wyzej, ale chyba max 4?

Onana (tak wiem hejt sie wyleje) to tez max 4... jedna naprawde mega interwencja... Druga bramka okej bez szans ale gosc nawet nie stwarzał pozorow ze chcialby to obronic... Pierwsze bramka polozyl sie na ziemi jakby pierwszy raz ktos z nim sam na sam wyszedl (juz nie mowie o tym ze w ogole z bramki nie wyszedl zeby skrocic kat)
» 26 sierpnia 2023, 19:02 #9
uzio: Anthony bez h dalej podejmowanie decyzji na poziomie trampkarza, nie można powiedzieć, że się nie starał ale to by było tyle, troche lepiej zagrał niż z totkami...
» 26 sierpnia 2023, 21:08 #8
Bukajowaty: "Lisandro Martinez - Ma gorszy początek sezonu, niż ubiegły."

Akurat Martinez początek poprzedniego sezonu też miał słaby. Najlepszym przykładem mecz z Brentford.
» 26 sierpnia 2023, 18:50 #7
arusm: Raczej chodziło o to, ze jeszcze gorszy niż poprzedni.
» 26 sierpnia 2023, 23:10 #6
sisinho: Oceny niemal jak za porażkę z Tottenhamem.
» 26 sierpnia 2023, 18:44 #5
sinedd91: No tez mnie to bawi.. jakbym zobaczyl same oceny i nie ogladal meczu to bym pomyslal ze albo przegralismy albo Nottingham strzelilo sobie 3 bramki zeby nam smutno nie bylo
» 26 sierpnia 2023, 18:45 #4
SkilledHydra16: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.08.2023 19:12

Bo graliśmy z Nottingham i to z pół godziny z jednym piłkarzem więcej. Powinniśmy ich lać kilka bramkami, a tutaj ledwo wygrana. Dla mnie oceny jak najbardziej zrozumiałe
» 26 sierpnia 2023, 19:10 #3
sinedd91: A dla mnie nie,,, wrócilismy z 0:2.... paradoks jest taki ze przeciwko druzynie ktora ma remis wcale sie tak dobrze nie gra koncowek z przewagą.... zagralismy 85 minut dobrej gry plus czas doliczony... I nie oczekuje moze 10... ale czesc pilkarzy zagrala poprawnie nic ponad norme ale skutecznie i senswnie
» 26 sierpnia 2023, 20:04 #2
sinedd91: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.08.2023 18:44

"Wspaniałe rozegranie rzutu wolnego przy bramce na 2:2. Wykorzystał rzut karny i dał United prowadzenie."

nie żebym się czepiał, ale w kontekscie wyniku to chyba zwycięstwo... Prowadzenie to jakbyśmy je później stracili albo podwyższyli.

"Początek drugiej połowy był nerwowy, ale po zmianie stron było dużo spokojniej w defensywie United."

Brzmi jakby Lindelof grał przed zmiana stron nerwowo a po zmianie stron spokojniej. Jak skoro wszedl w drugiej polowie ??
» 26 sierpnia 2023, 18:42 #1