Neville: Piłkarze zawiedli Ten Haga w meczu z Newcastle United

» 3 kwietnia 2023, 09:38 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Gary Neville krytycznie ocenił występ zawodników Manchesteru United w meczu z Newcastle United. Czerwone Diabły przegrały na St James’ Park 0:2.
» Gary Neville krytycznie ocenił występ Manchesteru United w meczu z Newcastle United | Fot. Press Focus
Piłkarze Erika ten Haga w pierwszym meczu po przerwie na kadrę spisali się poniżej oczekiwań. Manchester United przeciwko Newcastle United oddał tylko jeden celny strzał na bramkę Nicka Pope’a.

– W przerwie spotkania można było się zastanawiać, czy Newcastle United zaprzepaści szansę. Manchester United często w tym sezonie notował dwie odmienne połowy – stwierdził Neville na antenie Sky Sports.

– Erik ten Hag nie był jednak w stanie wpłynąć na zespół w drugiej połowie. Piłkarze zawiedli menadżera.

– Newcastle United spisało się fantastycznie, byli lepsi w każdym aspekcie. Zanotowali 21 strzałów na bramkę, a Manchester United miał 6, z czego tylko jeden celny. 41 kontaktów z piłką w polu karnym przeciwnika. Nie można mieć pretensji, jeśli jesteś kibicem Manchesteru United. Zostaliśmy stłuczeni – dodał były piłkarz Czerwonych Diabłów.

Manchester United najbliższe spotkanie w Premier League rozegra 5 kwietnia. Czerwone Diabły zmierzą się na Old Trafford z Brentfordem.