Oceny pomeczowe: Liverpool FC - Manchester United 7:0

» 5 marca 2023, 20:07 - Autor: matheo - źródło: MEN
Manchester United w drugiej połowie meczu z Liverpoolem wywiesił białą flagę i doznał kompromitującej porażki. Czerwone Diabły przegrały na Anfield aż 0:7. Oto oceny za niedzielny mecz, które wystawili dziennikarze Manchester Evening News i użytkownicy DevilPage.pl.
» Raphael Varane i piłkarze Manchesteru United nie będą miło wspominać meczu z Liverpoolem | Fot. Press Focus
David de Gea
Lisandro Martinez zasłonił mu piłkę przy strzale Cody’ego Gakpo. Później dzień Hiszpana był już tylko gorszy.
MEN: 1/10 DevilPage.pl: 1.71

Diogo Dalot
Kiepskie ustawianie się na boisku, zawinił przy pierwszej bramce. Im dłużej trwał mecz, tym było gorzej.
MEN: 1/10 DevilPage.pl: 1.29

Raphael Varane
W niewyjaśniony sposób pozwolił Gakpo zejść do środka. Najgorszy występ w sezonie.
MEN: 1/10 DevilPage.pl: 1.45

Lisandro Martinez
W pierwszej połowie jeszcze grał przyzwoicie, ale został wkręcony w ziemię przez Mohameda Salaha przy trzecim golu.
MEN: 1/10 DevilPage.pl: 1.63

Luke Shaw
Często widoczny w ofensywie w pierwszej połowie, lecz w drugiej nie zapędzał się do ostatniego sektora. Dał się sprowokować. Niewytłumaczalny zjazd formy.

MEN: 1/10 DevilPage.pl: 1.57

Casemiro
Nieuważny z piłką przy nodze, co było do niego niepodobne. Liverpool go przytłoczył.

Fred
Na początku żywiołowy, ale później jego pokłady energii się wyczerpały.

Antony
Zmusił Alissona do interwencji na początku spotkania. Później kiepskie dośrodkowania. Wbiegał w ślepe uliczki.
MEN: 1/10 DevilPage.pl: 1.34

Bruno Fernandes
Zaczął nie na swojej pozycji i nie miał wpływu na grę.
MEN: 1/10 DevilPage.pl: 1.44

Marcus Rashford
Zmarnował wielką szansę przy stanie 0:0, za co ostatecznie Manchester United słono zapłacił.
MEN: 1/10 DevilPage.pl: 1.66

Wout Weghorst
Przesunięty na pozycję numer 10. Kilka dobrych akcji, ale nie stanowił zagrożenia pod bramką Liverpoolu. Jeden gol w 13 występach.

Komentarze (21)

misieq96: Ciężko się to oglądało wczoraj. Wynik 7:0 bardzo boli i to na dodatek z odwiecznym rywalem. Dawno nie widziałem tak bezbarwnego United, wszyscy zagrali wczoraj słabo i wyglądali jakby wgl nie wyszli na to spotkanie. A Liverpool to wykorzystał i skutecznie nas punktował.
Myślę, że ten mecz to nie tylko materiał do przemyśleń, ale przede wszystkim kubeł zimnej wody dla wszystkich, że w klubie nie jest tak kolorowo, jak po ostatniej serii zwycięstw niektórzy myśleli. Dalej przed Erkiem jak i drużyną sporo pracy i przede wszystkim okienko transferowe gdzie porządków będzie ciąg dalszy. Bo z tą kadrą za dużo nie zwojujemy. Tu jeszcze dużo zmian potrzeba. Ale jesteśmy na dobrej drodze ku temu. Dalej trzeba robić swoje i iść do przodu . GGMU :)
» 6 marca 2023, 08:06 #20
Kempes: "Alejandro Garnacho (za Weghorsta 58’)
Zero radości na boisku."

Chłopak wszedł przy stanie 0:3, a pięć minut później było już 0:4. Może miał klaskać uszami z radości. Myślę że wolał by raczej nie wchodzić.
» 6 marca 2023, 05:52 #19
DjTED: Komentarz zedytowany przez usera dnia 05.03.2023 23:55

MEN troche odklejony z tymi ocenami. Skoro wyjsciowa jest 6 , a Elanga wszedl na 8 ostatnich minut przy takiej rzezni to za co ten chlop dostał 1? Przeciez on nawet pilki nie dotknał. Co on miał zrobic? Nic zlego w te 8 min nie odwalił
» 5 marca 2023, 23:55 #18
GrzesioE: Elanga 1??rozumiem nerwy ale każdy kto wejdzie ma minimum 4,tutaj nawet z DP daja Harremu 6 gdy daje ciała przy golach
» 5 marca 2023, 23:05 #17
Oficer: Ale zjazd zaliczyli nasi gracze dzisiaj. Nie podjęli rękawicy, nam nic nie wychodziło a lfc każdy strzał w bramke lądował w sieci. Oddaliśmy ten mecz bez walki, ciągle spóźnieni dwa kroki z tyłu. Nie potrafie w żaden sposób wytłumaczyć takiego wyniku.
» 5 marca 2023, 21:32 #16
Akkazum: 7:0 to największa porażka united w historii premier league. Szok, normalnie wstyd. Nie da się tego w żaden sposób usprawiedliwić.
Aczkolwiek widzę w tej drużynie potencjał trzeba dać łysemu jeszcze dwa trzy okienka i wrócimy na szczyt.
» 5 marca 2023, 21:11 #15
szakurek: Dla każdego szkolna pała.
» 5 marca 2023, 20:24 #14
UnitedWeStand: Tak jak z większością ocen można się zgodzić, to 1 dla Elangi jest przesadą. Powinni mu po prostu oceny w ogóle nie wystawiać, bo był na boisku kilka minut, a dostało mu się za resztę zespołu.

Wiadomo, że 7:0 bardzo ciężko w jakikolwiek sposób usprawiedliwić i jest to chyba najwyższa porażka w historii klubu, ale też nie ma co siać paniki, bo jednak gra w poprzednich tygodniach wyglądała dobrze.
» 5 marca 2023, 20:23 #13
vanantgaal: Wygrywa i przegrywa zespół. Za ten mecz wszyscy dostają 1, trener również
» 5 marca 2023, 21:12 #12
SkilledHydra16: Kontrowersyjnie niektóre wybory ocen, ale no rozumiem że te jedynki na zachętę żeby sie chłopaki zmotywowali. Jak to mówią: dobrze jest, wszystko dobrze jest w porządku, dobrze robią, pozdrawiam całą Legnicę
» 5 marca 2023, 20:20 #11
mateusz09874: Historyczny moment haha :D Warto screena zrobić, jednak są możliwe same pały. Tylko czemu po dawniejszych kompromitacjach nie było takich ocen
» 5 marca 2023, 20:18 #10
awe: Pierwysz raz oceny DP bardziej obiektywne
» 5 marca 2023, 20:17 #9
essaEdek: Każdy za wysoko.
» 5 marca 2023, 20:16 #8
uzio: Nie oczekiwałem zwycięstwa na Anfield, bo Live ostatnio troche lepiej grało i np. na City potrafili się zmobilizować, więc zakładałem taki remis 1:1, ale takiej kaszany to się chyba nikt nie spodziewał, jeszcze w pierwszej połowie nie było tragedii ale straty Casemiro i Shawa w tym meczu to jakaś pomyłka jakby ich podmienili. Jak dla mnie jedyne wytłumaczenie to taki jest efekt jak się gra co 3 dni bo jakoś innego nie widzę, swoją drogą to troche wysokie te oceny wszystko powyżej 1 to za dużo.
» 5 marca 2023, 20:16 #7
MatekDM: Wszystkie oceny w 100% zasłużone.
» 5 marca 2023, 20:15 #6
kamilllo777: No nie bo nie rozumiem np pałowania Elangi który wszedł w poddaną drużyne przy stanie 6-0 na 8 ostatnich minut. Chociaż 3 mu dałem
» 5 marca 2023, 20:19 #5
MatekDM: Nie miałem na myśli zmienników, tylko bardziej podstawową 11.
» 5 marca 2023, 20:26 #4
Gawel1987: Chłopaki odpuscili już na 3-0 , dlatego Erik ściągnął podstawę , lisandro jak każdy był zagotowany czerwona była blisko znam to z doświadczenia jak ktoś ma takie podejście że nie odpuszcza podejrzewam że miał już kogoś na celowniku , pierwsza połowa ok potem brak szczęścia i potem niestety odpuscili szkoda ale jedziemy dalej
» 5 marca 2023, 20:14 #3
Ariell: No, no, no. Widzę, że poziom bardzo wyrównany
» 5 marca 2023, 20:09 #2
klusek0128: 0 to jedyna nota jaka tam powinna gościć.
» 5 marca 2023, 20:09 #1