Oceny pomeczowe: Fulham - Manchester United 1:2

» 13 listopada 2022, 20:03 - Autor: matheo - źródło: MEN
Manchester United pokonał Fulham (2:1) w ostatniej kolejce Premier League przed przerwą na mundial. Bohaterem niedzielnego spotkania w Londynie był Alejandro Garnacho, który dał Czerwonym Diabłom trzy punkty w samej końcówce. Oto oceny za mecz na Craven Cottage, które wystawili dziennikarze Manchester Evening News i użytkownicy DevilPage.pl.
» Alejandro Garnacho zapewnił Manchesterowi United komplet punktów w meczu z Fulham
David de GeaDavid de Gea
Zanotował dobrą interwencję na początku spotkania, a następnie wybronił uderzenia Carlosa Viniciusa i Tima Reama. W drugiej połowie pokonany przez Daniela Jamesa.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.84

Tyrell MalaciaTyrell Malacia
Wyglądał niekomfortowo na prawej obronie i można było się tego spodziewać.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 5.3

Lisandro MartinezLisandro Martinez
Znów był najlepszym piłkarzem Manchesteru United. Bronił dobrze i z dużym spokojem operował piłką, w przeciwieństwie do swoich kolegów.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 6.63

Victor LindelöfVictor Lindelöf
Uzasadnił wybór menadżera, który postawił na niego, zamiast na Harry’ego Maguire’a. Bronił solidnie w obu połowach.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.07

Luke ShawLuke Shaw
Żywiołowy w ataku. Powinien mieć asystę po strzale Anthony’ego Martiala, który posłał piłkę nad poprzeczką.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 6.61

CasemiroCasemiro
Przy bramce Eriksena zamienił defensywę w atak. Solidny występ przed linią obrony Manchesteru United.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 6.07

Christian EriksenChristian Eriksen
Strzelił swojego pierwszego gola w Manchesterze United, a przed przerwą powinien zdobyć kolejnego. Asysta przy golu Garnacho.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 8.1

Anthony ElangaAnthony Elanga
Wybrany do wyjściowego składu, aby pomóc Malacii w defensywie. Nie przekonał, choć miał swoją okazję w drugiej połowie. Chwilę później zszedł z boiska.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 3.59

Bruno FernandesBruno Fernandes
Wrócił na swoją ulubioną pozycję i do dobrej formy w pierwszej połowie. W drugiej połowie po jego stracie padł gol dla Fulham.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 5.76

Marcus RashfordMarcus Rashford
Wrócił na lewe skrzydło, ale nie był to dobry występ. Często wbiegał w ślepe uliczki, gdy United musieli poszanować piłkę.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 4.82

Anthony MartialAnthony Martial
Choć był skuteczny we wcześniejszych występach, to w niedzielę było widać, że Martial nie jest niezawodnym napastnikiem. Zmarnował kilka okazji.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 4.86

Zmiennicy:
Scott McTominayScott McTominay (za Elangę 55’)
Interesująca zmiana w zaskakującym momencie. Wszedł na pozycję numer 10. Nie była to jednak dobra decyzja trenera.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 5.09

Alejandro GarnachoAlejandro Garnacho (za Martiala 72’)
Żywiołowy występ. Dobra wymiana podań z Eriksenem doprowadziła do zwycięskiego gola.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 8.75

Statystyki: Fulham - Manchester United 1:2
Eriksen o debiutanckiej bramce w Manchesterze United: Najwyższy czas!

Komentarze (16)

awe: De Gea znowu uratowal wynik, to nie byl idealny wystep Martineza, Fulham mialo wiele dobrych okazji a przy bramce on byl jednym z pilkarzy ktorych minela pilka dzisiaj 6 dla tego zawodnika, a wporwadzenie McT i to na taka pozycje to jakis sabotaz w tym meczu
» 14 listopada 2022, 11:48 #16
ziomboy777: Fernandez za wysoko... Jak dla mnie 3/10 lub nawet 2/10
» 14 listopada 2022, 00:27 #15
rreddevilss: ? XD skonczyl z asysta a gdyby Martial i Eriksen wykorzystali setki mialby 3 asysty, wiec 6 to minimum
» 14 listopada 2022, 01:11 #14
KarbOn: To chyba tak z automatu dajesz taką niską ocenę? Bruno ma swoje wady na boisku, ale i tak jest jednym z najważniejszych i najlepszy zawodników u nas.
» 14 listopada 2022, 12:18 #13
Litosci: Jak dla mnie Scott dał całkiem dobrą zmiane. Niby taki drewniany jest, a jednak jak już dostanie piłke i sie odwróci w strone bramki przeciwnika to potrafi ładnie pociagnąć z akcją do przodu. Wrzutke od shawa powinien wykorzystać albo chociaż uderzyć w światło bramki, ale za to dał pare fajnych podan do przodu i nie wiem za bardzo co mu do łba strzelilo żeby z 16 metra strzelać głową. Tym bardziej, że mial tyle miejsca dookoła i spokojnie mógł to przyjąc i huknąć z woleja.
» 13 listopada 2022, 22:59 #12
brazylianwisnia: Shaw powinien mieć 2 asysty, grał bardzo solidnie a i tak niedoceniany. Eriksen 7?to ma być żart?
» 13 listopada 2022, 22:03 #11
KarbOn: Shaw nic specjalnego nie zagrał
» 14 listopada 2022, 12:19 #10
cantona96: De Gea utrzymał nas w tym meczu i dostał 7, to jest hit
» 13 listopada 2022, 21:15 #9
SzarimMusty: Martinez zawalił przy straconym golu a następnie przegrał kilka pojedynków z Jamesem, które mogły zabrać nam komplet punktów. Natomiast został tu nazwany najlepszym piłkarzem meczu.
» 13 listopada 2022, 21:47 #8
Oficer: Jak dla mnie to Shaw nie przypilnował Jamesa przy golu. Gonił go i w ostatniej fazie akcji sie zatrzymał. W pomeczowych analizach na Viaplay pokazywali tą sytuacje.
» 13 listopada 2022, 22:33 #7
Litosci: Przy straconym golu zawalil Bruno, ktory mogl z tą piłką zrobić wszystko. Zawalil malacia, który pobiegł sobie do przodu nie wiadomo po co, a potem wracał truchtem. Zawalil Lindelof, ktory nie przeciął dośrodkowania, potem De Gea ktory mial piłke zagrana na 5 metr, a i tak jej nie zlapał, Shaw, ktory kryl na radar. Tak naprawdę cała defensywa dała dooopska i nie ma co zwalać na jednego zawodnika. No i Martinez przegrał kilka pojedynków z Jamesem faktycznie. ale co mial niby zrobić skoro jest wolniejszy, a i jakiegoś szczególnego zagrożenia z tych akcji jamesa nie było, Zresztą wiekszość akcji było na lewej stronie gdzie w teorii powinien byc SHaw a nie Martinez.
» 13 listopada 2022, 22:54 #6
marcinbblack: McTominay gorzej oceniony od Elangi to jakieś nieporozumienie.
» 13 listopada 2022, 20:59 #5
Number10: Ludzie, którzy teraz narzekają na de Geę będą płakać po jego odejściu. Seria kapitalnych interwencji. Rash i Scott słusznie niezbyt wysokie oceny. Każdy miał okazje, w których powinien strzelić bramkę. Martial dzisiaj też niemrawo. Dziwią mnie oceny Bruno od kilku spotkań - najczęściej wahają się w okolicach 6. Z kolei w spotkaniu widać zawsze jego zaangażowanie, kreuje mnóstwo szans. Można powiedzieć, że jest w dobrej formie, ale jednocześnie potrafi geniusz przepleść z głupotą, jak w przypadku tej straconej bramki. Eriksen - w końcu mamy pomocnika kreatywnego. Pan Piłkarz. Musimy znaleźć jego następcę, bo nie możemy opierać gry na 30 latku z takimi problemami zdrowotnymi. Fred to nie alternatywa. Garnacho - zagrał kilka super spotkań, ja mam tylko prośbę. Nie zniknij tak szybko jak Macheda i nie postępuj, jak Greenwood. Mam nadzieję, że będzie pracował, jak Rash, bo to co dziś zrobił - szacunek. P.S. Panie Twarowski, stęskniliśmy się za Pana głosem!
» 13 listopada 2022, 20:23 #4
lawoss: Bruno powinien mieć dziś ze 3 lub 4 asysty, gdyby napastnicy zachowali się lepiej a zagranie do Eriksena było genialne. Powinien mieć minimum 7 za ten mecz.
» 13 listopada 2022, 21:02 #3
Oficer: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.11.2022 21:11

Eriksen klasa szkoda, że nie ustrzelił dubletu mógł zamknąć ten mecz w 45 minutach. A pamiętam jak część fanów twierdziła, że jest stary, chory i będzie zmiennikiem dla Bruno. Nie jest młodzieniaszkiem ale bez przesady, przed nim jeszcze kilka lat grania na wysokim poziomie. O jego zdrowie też się nie martwie jest pewnie teraz najlepiej przebadanym piłkarzem w United. Bardzo sie cieszę, że u nas gra.Kapitalny transfer, bez dwóch zdań. Tego nam brakowało od lat bo Pogba nie potrafił zagrać na takim poziomie. Martwi mnie jednak nasza taktyka w drugiej połowie. Oddajemy inicjatywe i walimy co chwile lage do przodu, przestaliśmy grać piłką. Potem Bruno ląduje na skrzydle i gra już do końca siada. Jeden przebłysk w końcówce ratuje nam 3 pkt ale wreszcie zagrali szybko po ziemi a nie los lagos na pałe.
Garnacho zalicza spektakulrne wejście do zespołu. Wjechał z drzwiami i mam nadzieję, że ten sukces mu nie poprzewraca w głowie bo to dopiero początek jego drogi. Musi ciężko pracować, trener musi go mądrze prowadzić.
» 13 listopada 2022, 21:06 #2
kamtor: Ten palhinhio to kozak
» 13 listopada 2022, 20:22 #1