Ten Hag: Martinez popełnił błędy, podobnie jak cały zespół

» 22 sierpnia 2022, 07:21 - Autor: matheo - źródło: manutd.com
Erik ten Hag uważa, że Lisandro Martinez będzie dobrym wzmocnieniem Manchesteru United. Argentyńczyk nie zanotował wymarzonego początku na Old Trafford, bo Czerwone Diabły przegrały dwa pierwsze spotkania w sezonie 2022/2023.
» Lisandro Martinez wystąpił w podstawowym składzie Manchesteru United w ostatnich dwóch meczach
Martinez w dwóch meczach zagrał od pierwszej minuty, ale przeciwko Brentford (0:4) został zmieniony już w przerwie.

– Nie sądzę, aby to było trudniejsze 45 minut dla niego, niż dla kogokolwiek na boisku – stwierdził Ten Hag, gdy zagadnięto go o Martineza.

– Widziałem jego statystyki, jeśli chodzi o wygrane pojedynki główkowe i indywidualne ataki. Lisandro zawsze dobrze podawał, popełnił też błędy, podobnie jak cały zespół. W meczu z Brentfordem mogłem wymienić 11 zawodników.

Ten Hag liczy, że piłkarze Manchesteru United będą chcieli się zrehabilitować za dwie ostatnie porażki w meczu z Liverpoolem.

– Mamy dobry zespół, jeśli robimy to, co musimy robić. W futbolu nie zawsze jest tak, że wszystko idzie zgodnie z planem, bo mierzysz się z różnymi rywalami. Jeśli jednak ciężko pracujesz, trzymasz się planu, to wyniki ostatecznie przyjdą – dodaje Ten Hag.

Początek spotkania Manchester United vs Liverpool o godzinie 21:00.