Statystyki: Manchester United - Chelsea 1:1

» 28 kwietnia 2022, 22:45 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Manchester United podzielił się punktami z Chelsea w spotkaniu 37. kolejki Premier League. Na Old Trafford padł remis 1:1.
» Manchester United zremisował z Chelsea 1:1 w rozegranym awansem meczu 37. kolejki Premier League
Kibice w Teatrze Marzeń obie bramki zobaczyli w odstępie zaledwie dwóch minut. Wynik spotkania w 60. minucie otworzył Marcos Alonso, a chwilę później stan rywalizacji wyrównał Cristiano Ronaldo.

Manchester United kolejne ligowe spotkanie rozegra w poniedziałek 2 maja. Rywalem drużyny Ralfa Rangnicka będzie Brentford.

Oto najważniejsze statystyki starcia Manchesteru United z Chelsea.

MANCHESTER UNITED – CHELSEA 1:1 (0:0)
Posiadanie piłki: 35,1% – 64,9%
Strzały łącznie: 6 – 21
Strzały celne: 3 – 6
Strzały niecelne: 1 – 9