Oceny pomeczowe: Manchester United vs Chelsea 1:1

» 28 kwietnia 2022, 23:05 - Autor: matheo - źródło: MEN
Manchester United zremisował z Chelsea 1:1. Po czwartkowym spotkaniu na Old Trafford tylko kilku piłkarzy Czerwonych Diabłów może być zadowolonych ze swojego występu. Jak zawodników ocenili użytkownicy DevilPage.pl i redaktorzy Manchester Evening News? Oto oceny!
» Cristiano Ronaldo zdobył efektowną bramkę w meczu z Chelsea
David de GeaDavid de Gea
Dzięki niemu Manchester United remisował 0:0 do przerwy. Pięć interwencji, choć wszystkie rutynowe. Bez szans przy golu Marcosa Alonso.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 6.89

Diogo DalotDiogo Dalot
Nie nadążał za Marcosem Alonso, który praktycznie grał na pozycji skrzydłowego i otworzył wynik meczu.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 2.32

Victor LindelöfVictor Lindelöf
Mało zdyscyplinowany, jeśli chodzi o ustawienie na boisku, zwłaszcza w pierwszej połowie. Bronił przyzwoicie.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 3.62

Raphael VaraneRaphael Varane
Pod presją w pierwszej połowie, czasami zagrywał niechlujnie. Robił, co potrafił, aby chronić De Geę.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 4.52

Alex TellesAlex Telles
Często wyciągany ze swojej pozycji przez Masona Mounta, co tworzyło miejsce dla Reece’a Jamesa. Momentami bronił dobrze.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 2.7

Nemanja MatićNemanja Matić
Robił co mógł, aby chronić obronę, ale nie miał żadnej pomocy. Asysta przy bramce Cristiano Ronaldo.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 5.59

Scott McTominayScott McTominay
Nie nadążał za N’Golo Kante i Jorginho, co narażało Nemanję Maticia. Powinien zostać zmieniony w przerwie.
MEN: 2/10 DevilPage.pl: 3.59

Anthony ElangaAnthony Elanga
Kolejny występ przeciwko topowemu rywalowi, w którym przeszedł obok meczu. Praktycznie bez większego wpływu na grę.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 4.15

Bruno FernandesBruno Fernandes
Sporo krzyczał, ale mało biegał. Jorginho i Kante truchtali obok niego. W drugiej połowie widać było większą intensywność.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 3.22

Marcus RashfordMarcus Rashford
Wchodzi i wypada z zespołu. Kolejny występ do zapomnienia. Nie zagrażał Chelsea.
MEN: 3/10 DevilPage.pl: 2.57

Cristiano RonaldoCristiano Ronaldo
Próbował wstrząsnąć apatycznymi piłkarzami Manchesteru United. Strzelił gola wyrównującego.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.46