Oceny pomeczowe: Manchester United vs Norwich City 3:2

» 16 kwietnia 2022, 18:37 - Autor: matheo - źródło: MEN
Cristiano Ronaldo będzie miło wspominał mecz z Norwich City w ramach 33. kolejki Premier League. Portugalczyk ustrzelił hat-tricka, a Manchester United wygrał spotkanie 3:2. Jak występ piłkarzy Czerwonych Diabłów ocenili użytkownicy DevilPage.pl i dziennikarze Manchester Evening News? Oto oceny za sobotnie spotkanie.
» Cristiano Ronaldo ustrzelił hat-tricka w meczu z Norwich City
David de GeaDavid de Gea
Zanotował skuteczną interwencję na początku spotkania po strzale Teemu Pukkiego. Po zmianie stron kolejna świetna parada po uderzeniu Milota Rashicy.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 6.45

Alex TellesAlex Telles
Asysta z rzutu rożnego przy golu Cristiano Ronaldo. Wyłączył się z gry przy bramce Dowella. W drugiej połowie truchtał. Zawstydzający występ.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 4.05

Harry MaguireHarry Maguire
Brakowało mu autorytetu w dziurawej obronie. Obrona Czerwonych Diabłów była rozrzucona po całym boisku.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 2.59

Victor LindelöfVictor Lindelöf
Zanotował ważną interwencję pod koniec pierwszej połowy. Chwile później zawiedli go koledzy, gdy Norwich zdobyło bramkę kontaktową. Przy drugim golu to dzięki niemu Pukki nie był na spalonym.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 5.38

Diogo DalotDiogo Dalot
Chętny do gry. Przy bramce Kierana Dowella mógł zaatakować bardziej zdecydowanie. W drugiej połowie miał kilka kluczowych bloków.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 3.69

Paul PogbaPaul Pogba
Pojawiło się słońce i najgorszy zespół w lidze, więc Pogba błyszczał w pierwszej połowie. Gdy zaczęły się trudności, to zniknął. Wygwizdany przez kibiców.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 3.93

Bruno FernandesBruno Fernandes
Charakterystyczny dla niego występ. Widać było zaangażowanie, ale mało jakości. Miał szczęście, że to nie on zszedł z boiska. Gra gorzej po przedłużeniu kontraktu.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 3.56

Jesse LingardJesse Lingard
Żywiołowy w ofensywnych poczynaniach Manchesteru United. Stanowił zagrożenie dla Norwich. Zdumiewające było to, że został zmieniony.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 4.74

Anthony ElangaAnthony Elanga
Wykorzystał błąd Bena Gibsona przy bramce otwierającej spotkanie. Był tak naładowany energią, że w pewnym momencie został przesunięty na prawą obronę.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 5.86

Cristiano RonaldoCristiano Ronaldo
W pierwszej połowie dwukrotnie wpisał się na listę strzelców i zdobył bramkę numer 20 w tym sezonie. Skompletował hat-tricka strzałem z rzutu wolnego.
MEN: 9/10 DevilPage.pl: 9.26