Kaizer zagra z United

» 21 lipca 2006, 14:32 - Autor: Bart - źródło: wlasne
Drużyna Kaizer Chiefs pokonała 2:0 zespół Orlando Pirates w turnieju Vodacom Challenge, i tym samym zagwarantowana sobie drugi mecz z Manchesterem United.
» Manchester United
Były napastnik Charlton – Shaun Barlett dał prowadzenie drużynie występującej w roli gospodarza już w piątek minucie. Był to piękny gol główką po dośrodkowaniu Davida Mathebula.

Kaizer Chiefs zapewnili sobie zwycięstwo 13 minut przed końcem spotkania, kiedy to Gert Schalkwyk uderzył piłkę głową a ta odbijając się od słupka wpadła do bramki przeciwników.

Wygrana ta pozwoli drużynie tej na rozegranie jeszcze jednego spotkania z Czerwonymi Diabłami w najbliższą sobotę o godzinie 14:30.