Martial skomentował swojego pierwszego gola w barwach Sevilli

» 18 lutego 2022, 09:46 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Anthony Martial w czwartkowy wieczór otworzył swoje konto bramkowe w Sevilli. Andaluzyjczycy pokonali na własnym stadionie Dinamo Zagrzeb 3:1.
» Anthony Martial w czwartek zdobył swojego pierwszego gola dla Sevilli
Martial na listę strzelców wpisał się tuż przed przerwą, wykorzystując dobre podanie Alejandro Gomeza. Francuz płaskim strzałem w długi róg podwyższył prowadzenie gospodarzy na 3:1. Więcej goli na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán w czwartkowym meczu nie padło.

Martial na placu gry przebywał do 61. minuty. Wówczas na boisku zmienił go Youssef En-Nesyri.

– Wspaniałe zwycięstwo i bardzo cieszę się, że strzeliłem mojego pierwszego gola na oczach kibiców. Naprzód, Sevilla – napisał Martial w mediach społecznościowych.

Sevilla rewanżowe spotkanie z Dinamo Zagrzeb zagra na wyjeździe już 24 lutego.