Varane: Zasłużyliśmy na to, aby strzelić więcej goli

» 12 lutego 2022, 18:33 - Autor: matheo - źródło: manutd.com
Piłkarze Manchesteru United nie mieli powodów do radości po sobotnim meczu z Southampton (1:1) w ramach 25. kolejki Premier League. Raphael Varane w rozmowie z reporterem BT Sport nie ukrywał swojego rozczarowania końcowym wynikiem.
» Raphael Varane nie krył swojego rozczarowania po meczu z Southampton
Manchester United do rywalizacji o ligowe punkty wróci w najbliższy wtorek. Czerwone Diabły zmierzą się w zaległym spotkaniu z Brighton & Hove Albion.

– Jesteśmy rozczarowani wynikiem. Nie jest to wystarczająco dobry rezultat dla nas, ale musimy próbować – mówi Varane.

– W ostatnich 3-4 meczach spisywaliśmy się dużo lepiej, lecz wyniki nie były wystarczająco dobre. Trzeba walczyć w kolejnym spotkaniu i mieć nadzieję na lepszy rezultat.

Varane pytany o powody słabszej dyspozycji Manchesteru United po przerwie, odpowiada: – Nie wiem. Stało się tak drugi raz z rzędu, straciliśmy gola na początku drugiej połowy. Tracimy gola, a wcześniej w pierwszej połowie mieliśmy dobre okazje.

– Zasłużyliśmy na to, aby strzelić więcej goli. Pod koniec mecz był bardzo otwarty i było sporo okazji po obu stronach. Jesteśmy rozczarowani – stwierdza Varane.