Oceny pomeczowe: Aston Villa vs Manchester United 2:2

» 15 stycznia 2022, 21:08 - Autor: matheo - źródło: MEN
Manchester United tylko zremisował z Aston Villą (2:2) w meczu 22. kolejki Premier League. Jak występ piłkarzy Czerwonych Diabłów ocenili użytkownicy DevilPage.pl i redaktorzy Manchester Evening News? Oto oceny za sobotnie spotkanie na Villa Park.
» Manchester United zremisował z Aston Villą 2:2 w meczu 22. kolejki Premier League
David de GeaDavid de Gea
Dwie rutynowe interwencje po strzałach Buendii i Digne w pierwszej połowie, efektowna parada w drugiej po strzale Ramseya. Swoimi wykopami narażał United na niebezpieczeństwo.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.61

Diogo DalotDiogo Dalot
Przyzwoita pierwsza połowa. W drugiej połowie Digne szybko go ograł, a później Portugalczyk był celem ataków gospodarzy.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 4.58

Raphael VaraneRaphael Varane
Znów znakomity występ w defensywie, gdy Manchester United prowadził. Później Aston Villa wbiła dwie bramki.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 4.3

Victor LindelöfVictor Lindelöf
Poprawa w porównaniu do pucharowego starcia z The Villans. Przy golach gospodarzy spacerował.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 4.21

Alex TellesAlex Telles
Anthony Elanga ułatwiał mu pracę na skrzydle. Aston Villa z dużym szacunkiem podeszła do gry przeciwko Tellesowi.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 4.75

Nemanja MatićNemanja Matić
Dzięki niemu w ofensywne akcje mógł angażować się Fred i pressować przeciwnika. Został upomniany kartką, co wpłynęło na jego efektywność na boisku.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 3.51

FredFred
Gdy Manchester United grał dobrze, to Fred grał dobrze. Gdy Czerwone Diabły miały zły okres, to Fred miał zły okres. Jego pressing zaowocował asystą przy drugim golu Fernandesa.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 3.37

Mason GreenwoodMason Greenwood
Nieustannie stwarzał zagrożenie i mógł podwyższyć na 2:0. Zbyt często zawodziło go podejmowanie decyzji.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 4.7

Bruno FernandesBruno Fernandes
Miał szczęście, że trafił do siatki po raz pierwszy od ponad miesiąca. Drugiego gola zdobył po zabójczym wykończeniu akcji.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 6.21

Anthony ElangaAnthony Elanga
Imponujący w swoim pierwszym ligowym starcie w tym sezonie. Ataki Manchesteru United były szybsze z Elangą na boisku.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 5.65

Edinson CavaniEdinson Cavani
Miał kilka okazji, ciężko pracował, wracał na własną połowę. Koledzy powinni zagrywać do niego piłkę częściej.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 4.12