Carrick: Jestem lekko rozczarowany tym wynikiem

» 28 listopada 2021, 20:22 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Michael Carrick po meczu z Chelsea (1:1) nie ukrywał swojego rozczarowania faktem, że starcie na Stamford Bridge zakończyło się podziałem punktów. Tymczasowy menadżer Czerwonych Diabłów liczył na to, że jego zawodnicy dowiozą do końca korzystny rezultat.
» Michael Carrick po meczu z Chelsea odczuwał lekki niedosyt z końcowego wyniku
Manchester United objął prowadzenie w 50. minucie za sprawą bramki Jadona Sancho. Chelsea wynik meczu wyrównała w 69. minucie. Rzut karny na bramkę zamienił Jorginho.

– W zasadzie to jestem rozczarowany. Gdy prowadzisz w takim meczu i pozwalasz sobie odebrać zwycięstwo, to jest to rozczarowujące – stwierdził Carrick w rozmowie ze Sky Sports.

– Jestem dumny z zawodników, całej grupy, za to jaką pracę wykonali w tym tygodniu. Znaleźliśmy się w trudnej sytuacji, ale spróbowaliśmy wyjść z tego możliwe jak najlepiej. Jest natomiast trochę gorzkie uczucie. Przyjechaliśmy tutaj, aby wygrać. Nie mogę kłamać, bo jesteśmy trochę zawiedzeni.

– Nie sądzę, aby tam był rzut karny. Chelsea miała sporo strzałów na bramkę, David bronił dwa razy. Wiedzieliśmy przed meczem, że będzie musiał 1-2 razy interweniować.

– Poza tym czuliśmy się dość komfortowo w tym meczu. To jasne, że chcemy spisywać się lepiej. Nie daję się ponosić emocjom. Myślę, że broniliśmy dobrze. Nie mogę winić chłopaków.

– Bycie lekko rozczarowanym i poczucie, że zostawiło się coś na boisku sprawia, że jest to jakiś pozytyw – dodał Carrick.

Manchester United kolejne spotkanie rozegra w czwartek 2 grudnia. Czerwone Diabły zmierzą się na własnym stadionie z Arsenalem.

Tuchel: Strzeliliśmy dwa gole w tym spotkaniu
Rangnick miał wpływ na taktykę Manchesteru United z Chelsea? Carrick odpowiada

Komentarze (16)

lawoss: W pierwszej połowie graliśmy jak Sheffield United albo inny West Brom. Głęboka obrona i po odzyskaniu piłki laga do przodu, albo strata. Nie mogliśmy wyjść z połowy. Różnica w jakości piłkarskiej była kosmiczna. Ale fakt, że Chelsea nie umiała nic konkretnego zrobić pod bramką z tej przewagi. Mieliśmy mega szczęście, że udało się strzelić gola po katastrofalnym błędzie Jorginho. Remis to jest wynik mega szczęśliwy. Trzeba się z niego cieszyć i czekać na Rangnicka.
» 28 listopada 2021, 23:18 #16
awe: Dobra stonowana wypowiedz, nie ma sie czego czepiac, emocje go nie ponisoly, co mogl powiedziec to powiedzial.
» 28 listopada 2021, 22:06 #15
UnitedWeStand: "Przyjechaliśmy tutaj, aby wygrać"
Piłkarze chyba o tym nie zostali poinformowani, bo nie byli w stanie wyjść z własnej połowy i była tylko paniczna obrona Częstochowy.

"Nie sądzę, aby tam był rzut karny"
Bez komentarza..

Carrick, to jest Ole 2.0, bez kitu.
United nic nie gra, przeciwnik nas ciśnie tak, że gdyby mieli lepszą skuteczność, to skończyłoby się ze 4-0, a my zdobywamy totalnie fuksiarską bramkę gdzie przez większość spotkania nie jesteśmy w stanie wyjść z własnej połowy.

Jeszcze:
"W zasadzie to jestem rozczarowany"
Gość odleciał.

Gramy tak od dłuższego czasu i zaraz przyjedzie taki Watford, który będzie skuteczniejszy od Chelsea i będzie szok oraz niedowierzanie, że przegraliśmy, a przeciwnik tak jak co tydzień nas jechał jak chciał.

Trzeba być pod wpływem aby uważać, że United na tle Chelsea wyglądała korzystnie, bo tak nie było, United wyglądało po prostu żenująco.

Dobrze, że Michaelowi już dziękujemy, bo ten mecz nie jestem czymś czym można się pochwalić w swoim cv gdy będzie szukał w przyszłości pracy jako trener.
» 28 listopada 2021, 21:39 #14
Sideswipe: Ciekawy jestem Twojej reakcji gdyby Carrick powiedział, że jest zadowolony z remisu :D
» 29 listopada 2021, 08:29 #13
UnitedWeStand: @sideswipe
Zaspokoję ją:

Napisałbym, że powinien być, bo z tak żenującą grą, to remis jest cudem, który można było uzyskać i nie zasługiwaliśmy na punkt w tym meczu.

Każde urwanie punktów rywalom się ceni, ale udzielanie takich wywiadów jak zrobił tutaj Carrick, a wcześniej robił Ole, to po prostu odklejenie totalne. Mi byłoby wstyd mówić takie rzeczy publicznie, ale on jest chyba już przyzwyczajony do gadania głupot, bo przy Norwegu musiał się sporo nauczyć.
» 29 listopada 2021, 18:00 #12
trakol: Ograbił nas sędzia z 2 punktów i taki jest fakt :/
» 28 listopada 2021, 21:30 #11
Marqin: Dlaczego??
» 29 listopada 2021, 08:30 #10
lukJakubowski: Widać, że liczył na 0:1.
Jak stary lis. Chelsea niby grała, a my nie, ale koniec końców ma rację, że mogli to dowieźć.
Widać, że z Carricka może być kiedyś kawał trenera.
» 28 listopada 2021, 20:48 #9
klusek0128: A nie powinieneś być. Na pewno nie wynikiem.
Może jakością gry. Ale już spokojnie. Zrobiłeś dwa dobre wyniki. Chwała ci za to.
» 28 listopada 2021, 20:41 #8
Quebambino: Michael.. bierz tylko połowę.
» 28 listopada 2021, 20:24 #7
maticr7: Co złego powiedział?
» 28 listopada 2021, 20:32 #6
waletpl: Choćby to, że jest rozczarowany wynikiem ;)
» 28 listopada 2021, 20:34 #5
Quebambino: Jak można być rozczarowanym remisem, jeżeli zespół oddał 8x mniej strzałów niż rywal? Jak można być rozczarowanym wynikiem, jeżeli jedyne sytuacje jakie miał nasz zespół, to te po błędach Jorginho i Mendiego? I te błędy nawet nie wynikały z naszego genialnego pressingu, tylko oni po prostu odwalili kaszanę.

"Nie sądzę, aby tam był rzut karny." - no i to, to już jest nieporozumienie. Silva ma piłkę na nodze, Aaron kopie w jego łydkę, a ten mówi że to nie był rzut karny. No ludzie.

To co on mówi jest po prostu żenujące. Wygląda to tak, jakby on oglądał inny mecz. My nie zasłużyliśmy nawet na ten remis, Chelsea Nas dominowała przez cały mecz. To oni mogą być rozczarowani wynikiem tego meczu, tym bardziej jak sobie przypomnisz jaką sytuację miał Rudiger przed samym końcem meczu.
» 28 listopada 2021, 20:47 #4
nysa94: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.11.2021 21:46

Ty widzisz to w powtórkach, on niekoniecznie a wywiad na świeżo po meczu, był nie był, mówi co uważa a my nie wiemy czy widział to tak dokładnie jak my na powtórkach. 2 sprawa a czemu miałby być rozczarowany wynikiem? Mecz jak mecz, ważne są 3 pkt. byliśmy na prowadzeniu, chociaż byśmy grali kompletną kaszanę 1 połowa dała nadzieje na to, że możemy się skutecznie bronić, zatem była szansa na dowiezienie wyniku poza tym jeżeli jesteśmy Manchester United to ambicje nigdy nie mogą spaść, choćby było nie wiadomo jak kiepsko to z głową do góry trzeba motywować i wiedzieć gdzie chcemy być, gdzie powinniśmy być. Trzeba widzieć pozytywy i swoje przeznaczenie a ciągle się użalać i pastwić nad sobą bo tłum tego chce. Ja też uważam, że mecz był do wygrania bo tak samo jak my byliśmy kiepscy w atakowaniu, tak samo Chelsea w wykańczaniu a jeżeli mimo dominacji nie potrafią pewnie wygrać to tak samo mogliby przegrać przez brak konsekwencji. W meczach są niewykorzystane sytuacje, które się mszczą, są też farty,rykoszety, sędziowskie błędy i wiele innych rzeczy, które mogą wypaczyć mecz nawet jeżeli drużyna zasługuje na wygraną.
» 28 listopada 2021, 21:43 #3
ruffnecky: prowadziliśmy przez 1/3 meczu, by zremisować po dosyć przypadkowym rzucie karnym - dlaczego niby nie miałby być lekko rozczarowanym?
kolejny trener ten sam bełkot i pomyje, niczym banda roszczeniowych dzieciuchów
» 28 listopada 2021, 22:26 #2
Quebambino: Ruffnecky jaki Ty jesteś ... no nie mogę prawdy nawet napisać, bo mi Matheo ostrzeżenie wrzuci.

Przypadkowy to był nasz gol, a nie rzut karny. Karny wynikał z tego, że Chelsea Nas dominowało.
» 29 listopada 2021, 00:39 #1