Oceny pomeczowe: Chelsea vs Manchester United 1:1

» 28 listopada 2021, 19:59 - Autor: matheo - źródło: MEN
Manchester United wywiózł cenny punkt ze Stamford Bridge w meczu 13. kolejki Premier League. Jak występ Czerwonych Diabłów ocenili dziennikarze Manchester Evening News i użytkownicy DevilPage.pl? Oto oceny za niedzielne spotkanie.
» Manchester United zremisował z Chelsea 1:1 w szlagierze 13. kolejki Premier League
David de GeaDavid de Gea
Zanotował świetne interwencje po strzałach Hudsona-Odoia i Rudigera w pierwszej połowie. Znów kluczowy dla osiągnięcia korzystnego wyniku.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 8.04

Alex TellesAlex Telles
Pomylił się raz w pierwszej połowie, ale atak nie doprowadził do niczego. Zdyscyplinowany w swoim pierwszym ligowym starcie od maja.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 5.67

Victor LindelöfVictor Lindelöf
Przepuścił Hudsona-Odoia na początku meczu, ale później się otrząsnął i był to stabilny występ w wykonaniu Szweda.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 5.93

Eric BaillyEric Bailly
Wrócił do formy po katastrofalnym występie w derbach Manchesteru. Najlepszy z obrońców Manchesteru United.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 6.21

Aaron Wan-BissakaAaron Wan-Bissaka
Popełnił kilka błędów, które stworzyły okazje dla Chelsea. Później podarował rzut karny gospodarzom.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 3.99

Scott McTominayScott McTominay
Zadziorny jak zawsze. Miał pecha, że obejrzał żółtą kartkę u skrupulatnego Taylora. Mały wpływ na grę po obu stronach.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 5.62

Nemanja MatićNemanja Matić
Nie był to przypadek, że zaprezentował się najlepiej ze wszystkich pomocników, bo zagrał na swoim byłym stadionie. Zdyscyplinowany i dobrze czytał grę.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 5.3

FredFred
Im dłużej trwał mecz, tym grał lepiej. Oferował wsparcie przy kontrach. Zmarnował dobrą sytuację w końcówce.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 5.92

Jadon SanchoJadon Sancho
W pierwszej połowie nie miał często piłki przy nodze. Zachował spokój, gdy odebrał piłkę Jorginho i dał Manchesterowi United prowadzenie.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 6.58

Bruno FernandesBruno Fernandes
Michael Carrick posadził złego Portugalczyka na ławce. Wykop Fernandesa doprowadził do otwarcia wyniku, ale potrzebował pomoc Jorginho.
MEN: 3/10 DevilPage.pl: 4.49

Marcus RashfordMarcus Rashford
Wypracował niezłą okazję Sancho w pierwszej połowie, ale raczej był to spokojny występ. Miał szczęście, że został dłużej na boisku niż Sancho.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 4.38