De Gea po meczu z Liverpoolem: Czuję ból naszych kibiców

» 25 października 2021, 09:31 - Autor: matheo - źródło: twitter.com
David de Gea musiał wyciągać piłkę z siatki aż pięć razy w prestiżowej Bitwie o Anglię. Manchester United w meczu 9. kolejki Premier League z Liverpoolem doznał upokarzającej porażki (0:5).
» David de Gea musiał wyciągać piłkę z siatki pięć razy w Bitwie o Anglię
The Reds losy rywalizacji na Old Trafford rozstrzygnęli jeszcze w pierwszej połowie. Piłkarze Juergena Kloppa strzelili do przerwy cztery bramki. Po przerwie hat-tricka skompletował Mohamed Salah.

– Czuję ból naszych kibiców. Daliście drużynie wszystko i my musimy zrobić to samo – napisał David de Gea w mediach społecznościowych.

– Kocham ten klub i nigdy nie zaakceptujemy takiego występu – dodał hiszpański golkiper.

Manchester United do rywalizacji o ligowe punkty wróci w najbliższą sobotę. Czerwone Diabły zagraja na wyjeździe z Tottenhamem Hotspur.

Shaw: Taki wynik się zbliżał, czuliśmy to wewnątrz szatni
Wenger: Sezon dla Manchesteru United jeszcze się nie skończył

Komentarze (10)

Klimaa: Każdy komu zależy na klubie powinien odczuwać ból i przygnębienie. To co się wydarzyło nie powinno mieć miejsca i należy jak najszybciej wrócić na odpowiednią ścieżkę.
» 27 października 2021, 19:49 #10
Ta3k: Może jakby nie miał przed sobą obrońców to by więcej obronił. Obecnie to mu chyba bardziej przeszkadzają niż pomagają...
» 25 października 2021, 10:11 #9
Tom535: My też czujemy twój ból wyciągania piłki z siatki. 11 razy w trzech meczach. David jesteś już w tym mistrzem!
» 25 października 2021, 09:39 #8
NoName: Ty zblizasz sie do mistrzostwa w pisaniu glupich komentarzy. Jak bys ogladal mecze, zamiast tylko patrzec na wyniki, to moze (bo tez nie jest to takie pewne) wiedzialbys, ze mimo to i tak byl naszym najlepszym zawodnikiem w tych meczach.
» 25 października 2021, 12:34 #7
Tom535: A czy ja napisałem, że nie był naszym najlepszym zawodnikiem albo, że to jego wina? Co ty ćpasz człowieku, że wkrecasz mi takie rzeczy?
» 25 października 2021, 14:47 #6
NoName: Napisałeś (i to nie raz), że jest mistrzem w wyciąganiu piłki z siatki. Jeśli nie jest to sugestia, że słabo broni/jest winien utraty tych goli czy czegoś w tym stylu, to chyba faktycznie jestem naćpany, albo powinienem się naćpać.
» 25 października 2021, 15:51 #5
Tom535: Dokladnie. Zapal sobie blanta. Jest mistrzem wyciagania piłki z siatki ,w 3 meczach robił to kilkanaście razy. Ale nie znaczy, że to jego wina. Ktoś o imieniu Harry i spółka go nim uczynił.
» 25 października 2021, 19:11 #4
typer21: Szkoda mi Davida wczoraj robił co mógł ale gra bez obrońców przeciwko loserpoolowi jest niemożliwa
» 25 października 2021, 09:36 #3
RedFox: Myślę, że nazywanie Liverpoolem "loserpoolem", gdy wczoraj rozbił United 5:0 poza ignorancją jest też po prostu... mocno nietrafione i brzmi komicznie.
» 25 października 2021, 10:37 #2
Tom535: Masz rację. Od wczoraj to jest Wankerpool.
» 25 października 2021, 10:44 #1