Cristiano Ronaldo zabrał głos po porażce z Liverpoolem

» 25 października 2021, 08:43 - Autor: matheo - źródło: instagram.com
Cristiano Ronaldo nie krył swojego rozczarowania po dotkliwej porażce Manchesteru United w Bitwie o Anglię. Czerwone Diabły przegrały z Liverpoolem na Old Trafford aż 0:5.
» Cristiano Ronaldo był wyraźnie niepocieszony po meczu z Liverpoolem
Niedzielny szlagier w Premier League rozstrzygnął się jeszcze w pierwszej połowie. Liverpool strzelił do przerwy cztery bramki.

– Czasami rezultaty nie są takie, o które walczymy. Czasami wynik nie jest taki, którego pragniemy. Wszystko zależy od nas, tylko od nas, bo nie można winić nikogo innego – napisał Cristiano Ronaldo po meczu z Liverpoolem.

– Nasi kibice po raz kolejny byli wspaniali i nieustannie nas wspierali. Zasługują na coś lepszego, zdecydowanie lepszego. To do nas należy to, aby stanąć na wysokości zadania. Czas zrobić to teraz! – dodał Ronaldo.

Manchester United kolejne spotkanie rozegra w sobotę 30 października. Rywalem Czerwonych Diabłów będzie na wyjeździe Tottenham Hotspur (18:30).