Co Solskjaer powiedział piłkarzom Manchesteru United w szatni?

» 20 października 2021, 23:57 - Autor: matheo - źródło: BT Sport
Ole Gunnar Solskjaer po meczu z Atalanta (3:2) był w dobrym humorze. Menadżer Manchesteru United na antenie BT Sport został zapytany o to, co powiedział piłkarzom Czerwonych Diabłów w przerwie spotkania.
» Ole Gunnar Solskjaer w środę mógł cieszyć się z trzech punktów w meczu z Atalantą
Manchester United po pierwszej połowie przegrywał z Atalantą 0:2. W drugiej połowie Czerwone Diabły strzeliły trzy bramki i zanotowały efektowny come back.

– Myślę, że w pierwszej połowie też graliśmy dobrze. Dwie szanse, dwa gole. Wiedzieliśmy, że musimy to powstrzymać, jeśli chcemy przetrwać – stwierdził Ole Gunnar Solskjaer w rozmowie z BT Sport.

– Mamy w tym klubie nawyk, jeśli chodzi o powroty do gry. Myślę, że graliśmy nieźle, a Atalanta strzeliła gola z niczego. Później kolejnego ze stałego fragmentu gry. Piłkarze nigdy nie przestali wierzyć i robili swoje.

– Marcus miał szanse w pierwszej połowie, ale nadal próbował. Doznał stłuczenia, lecz będzie dla nas ważnym piłkarzem. Gol Harry’ego to instynktowny finisz. Chyba nikt się nie spodziewał, że strzeli takiego gola.

– Jeśli chodzi o bramkę Cristiano, to jest on świetny przed bramką. Jeśli ktokolwiek zamierza krytykować go za wysiłek czy wkład w grę zespołu, to niech obejrzy to spotkanie. Zobaczcie, ile biega.

Solskjaer pytany o swoją przemowę w przerwie spotkania, odpowiada: – Po pierwszej połowie powiedziałem, że musimy zrobić wszystko, aby zdobyć gola, bo wtedy wygramy. Tak długo, jak nie straciliśmy gola, wierzyłem, że wygramy. Chodziło o wykorzystanie swoich sytuacji.

Jubileuszowy występ Cristiano Ronaldo w Manchesterze United
Maguire: Sami utrudniliśmy sobie zadanie

Komentarze (10)

Klimaa: Kolejne ze spotkań kiedy przysypiamy pierwszą połowę a na drugą wychodzi inna drużyna. Cokolwiek dzieje się w szatni - działa. Jednak szkoda że jesteśmy często świadkami kiepskiej gry.
» 21 października 2021, 17:44 #10
ruffnecky: to jak Ronaldo w drugiej połowie tyrał w obronie, miód.
» 21 października 2021, 21:21 #9
PatDevil83: To jest rzeczywiście ciekawe co on bredzi. Maguire mówi o pierwszej połowie zupełnie inaczej, a ten jak zwykle wszystko ładnie koloryzuje! Bramka z niczego?! Nie ma coś takiego panie trenerze! Bramka jak zwykle w tym sezonie wpadła bo obrona była do kitu, i trzeba jasno powiedzieć że pierwsze 35 minut to graliśmy bardzo cieniutko. Ja nie wiem który on mecz oglądał że twierdzi że pierwsza polowa była dobra w jego przekonaniu?! Jedyni piłkarze którzy coś grali to byli Rush i Cristiano.A reszta to jak by na wakacjach gdzieś na Bahamas mentalnie była! Dopiero w drugiej połowie się szanowne państwo obudziło i zaczęło grać do przodu i styłu lepiej kryć! Jedno jest pewne, albo wezmą się teraz w garść w końcu i zagrają z Liverpoolem solidny mecz który chociaż remis przyniesie i będziemy dalej się liczyć w walce o mistrza, albo zagramy znowu taki syf jak ostatnio i będziemy nadal tak się męczyć w tym bagnie ?! Ole ogarnij to albo wypad z baru!!
» 21 października 2021, 08:40 #8
ax1d: Pierwsze 35 minut graliśmy bardzo cieniutko? :D Przez pierwsze 10 minut Atalanta nie była nawet przy naszym polu karnym. Generalnie byliśmy lepszą drużyną z gry już po pierwszej połowie, tylko brakowało nam skuteczności, a oni z dwóch strzałów w światło mieli 2 gole, z czego jeden (znów) po stałym fragmencie. Wy w ogóle oglądacie te mecze?
» 21 października 2021, 12:02 #7
vanantgaal: Tak Ole, rzeczywiście w pierwszej połowie zagraliście dobrze...
» 21 października 2021, 06:06 #6
Piwal: Z jego wypowiedzi z ostatniego akapitu wynika jakby nie zauważył ze w pierwszej połowie stracił dwie bramki. Za dużo się w tablet gapił.
» 21 października 2021, 01:19 #5
Kaspian: Z tym golem z niczego to już nie przesadzajmy. Początek meczu w naszym wykonaniu był po prostu słaby, Atalanta przeważała i zasłużenie wyszła na prowadzenie. Dla mnie identyczny mecz, jak wczoraj Atletico, wyszli na murawę z beznadziejnym nastawieniem, żeby przede wszystkim bezpiecznie w tyłach i z kontry, ale po dwóch golach nie było wyjścia i trzeba było spuścić lejce. Dlatego te dwa gole były błogosławieństwem, bo jakby Atalanta nie potrafiła nic wcisnąć, to do 90 minuty mogło to wyglądać tak, że byśmy się tylko bronili. I to jest właśnie główny zarzut do Ole. Gramy na Old Trafford, z nie oszukujmy się przeciętnym zespołem nawet jak na ligę włoską, my powinniśmy ich zepchnąć do pola karnego i cały czas naciskać, grać piękną piłkę od pierwszej minuty, żeby można było się cieszyć meczem. Nie chcę oglądać przestraszonego United na Old Trafford, tylko ofensywną piłkę od pierwszego do ostatniego gwizdka, bo potencjał ofensywny nam po prostu na to pozwala z każdym rywalem. Chcę zobaczyć ofensywne dominujące United w niedzielę, żadnej murarki i głębokiej defensywy, bo mecz z Atletico dobitnie pokazał, że ich trzeba cisnąć, a nie zapraszać na swoją połowę, bo to samobójstwo.
» 21 października 2021, 00:20 #4
kazak8: I taki właśnie mecz zobaczysz w niedzielę
» 21 października 2021, 08:02 #3
brazylianwisnia: My nie możemy grać na dominacje i posiadanie bo kompletnie nam to nie idzie i głupio dajemy się skontrować. Lepiej jest jak gramy mega szybkie ataki skrzydłami.
» 21 października 2021, 10:29 #2
Litosci: W którym momencie na początku meczu niby atalanta przeważała?? Strzelili dwie bramki to jest jedyny moment kiedy przeważali. Ja nie wiem czy wy tylko oglądacie mecze.
» 21 października 2021, 13:11 #1