Maguire: Sami utrudniliśmy sobie zadanie

» 21 października 2021, 00:35 - Autor: matheo - źródło: BT Sport
Harry Maguire po meczu Manchesteru United z Atalantą (3:2) w Lidze Mistrzów mógł cieszyć się z kompletu punktów. Kapitan Czerwonych Diabłów w drugiej połowie wpisał się na listę strzelców.
» Harry Maguire w meczu z Atalantą wpisał się na listę strzelców
Manchester United w starciu z Włochami zanotował efektowny come back. Czerwone Diabły przegrywały do przerwy 0:2.

– W pierwszej połowie straciliśmy dwa kiepskie gole. Stworzyliśmy sobie wiele okazji do zdobycia bramki do przerwy i dobrze o tym wiedzieliśmy, gdy przystępowaliśmy do drugiej połowy – stwierdził Maguire w rozmowie z BT Sport.

– Utrudniliśmy sobie zadanie, ale ostatecznie udało nam się wygrać.

– Ciężko pracowaliśmy, aby wyglądać bardziej solidnie. Osiągnęliśmy korzystny wynik i to się liczy. Straciliśmy cztery bramki po stałych fragmentach gry i wiemy, że w tym elemencie nie jesteśmy wystarczająco dobrzy.

Maguire pytany o wpisanie się na listę strzelców odpowiada: – Miałem sporo szans w tym sezonie, ale to mój pierwszy gol i pierwsze trafienie w Lidze Mistrzów. Na pewno to dumna chwila dla mnie i mojej rodziny.