Solskjaer chwalony za zmiany w meczu z Villarrealem

» 30 września 2021, 11:15 - Autor: matheo - źródło: BT Sport
Manchester United pokonał Villarreal (2:1) w 2. kolejce Ligi Mistrzów. Po spotkaniu na Old Trafford słowa uznania w stronę Ole Gunnara Solskjaera skierowali Owen Hargreaves i Michael Owen, byli piłkarze Czerwonych Diabłów, a obecnie eksperci w studiu BT Sport.
» Ole Gunnar Solskjaer dokonał dobrych zmian w meczu z Villarrealem w Lidze Mistrzów
Manchester United zatopił Żółtą Łódź Podwodną rzutem na taśmę. Cristiano Ronaldo zdobył zwycięskiego gola w piątej minucie doliczonego czasu gry.

– Biorąc pod uwagę to w jaki sposób przegrali z Young Boys, odniesienie zwycięstwa było bardzo ważne. Nie zanosiło się natomiast na to – mówi Owen Hargreaves.

– Villarreal bezsprzecznie zasłużył na coś z tego spotkania. Gdy masz natomiast kogoś takiego jak Cristiano Ronaldo, a do tego na boisku pojawił się Edinson Cavani, to ma to wpływ na spotkanie.

– Ole Gunnar Solskjaer dokonał właściwych zmian. Wprowadził piłkarzy, którzy mogli zmienić oblicze meczu i naprawdę naciskali na rywala. Kibice liczyli na zwycięstwo, a Cristiano stanął na wysokości zadania.

– David de Gea zanotował kilka ważnych interwencji, które utrzymały ich na powierzchni. Szukali bramki do samego końca Bardzo ważna była energia Cavaniego, bo pozwolił uwierzyć trybunom, że coś się wydarzy. Dało się to poczuć.

Michael Owen dodał: – Sądzę, że zmiany dodały drużynie bardzo dużo energii. Pojawili się Cavani i Jesse Lingard.

– Byłem nieco zaskoczony, że Jesse Lingard nie pojawił się jako pierwszy. Dostał tylko kilka minut plus doliczony czas, a przecież jest w znakomitej formie – stwierdza były napastnik Liverpoolu i Manchesteru United.

5 ciekawostek po meczu Manchester United - Villarreal 2:1
Young: Veratti byłby idealny dla Manchesteru United

Komentarze (19)

Klimaa: Duża zasługa dla De Gei w tym spotkaniu bo obrona była dziurawa jak ser.
» 1 października 2021, 13:07 #19
PatDevil83: Kurde. Szanuje tego gościa bo to legenda naszego klubu, ale te jego wypowiedzi czasami mam wrażenie że są oderwane od rzeczywistości albo celowo unika pewne fakty które każdy trener po takim meczu dostrzega i o nich jasno mówi! Panie S. Wczoraj to z naszej strony do 60 min. graliśmy totalny piach, choć nie wiem czy wogóle nawet można to nazwać grą?! Gdy by nie De Gea to byśmy już pierwszej połówce mieli 0:2! Bo obrona była niczym wielka dziura ozonowa! Kompletna nie szczelność po między defensywną pomocą a samą obroną.. Szczególnie po bokach! Ten cały Dalot czy Sralot to był wczoraj jednym wielkim koszmarem a nie graczem.. Kogo on w ogóle krył?? Bo napewno nie przeciwnika! Tak daleko zawsze stał od przeciwnika i tyle miejsca zostawiał na prawej stronie że każda akcja z tamtej strony kończyła się poważnym zagrożeniem dla nas! Ten chłopak najpóźniej w 1 połowie już powinien być zmieniony.. Ale cóż. Ponadto totalne niezgranie między pomocą a atakiem! Pan fryzurka Pogba to chyba gra już na siłę bo widać że zero serca i motywacji zostawia na boisku te ostatnie mecze, po prostu gościu pokazuje że chce już odejść z tęgo klubu.. Dlatego on wedle mnie powinien pójść pierwszy na wylot jak tylko się nadarzy okazja! Bo bądźmy sobie szczerzy, co nam z takiego pseudo gwiazdorka który w 10 meczach 2/3 mecze zagra bardzo dobrze a 7 do bani?! Bruno F wczoraj też grał jak by chciał a nie mógł ‌ Nie wiem ale ostatnio też jakiś kompletny spadek formy u niego! Sancho wczoraj nie najgorszy występ, ale on chyba w myślach nadal się nie odnalazł w tym klubie.. W BVB mu to zdecydowanie lepiej szło! Nie mówiąc już o Fredzie który może wczoraj nie grał długo, ale samo wejście na murawę i to w meczach takich jest poważną kompromitacją Panie Ole! On powinien razem z Pogbą opuścić ten klub.. Tyle lat, tyle szans i nici z tego!Poza tym ciągle się pytam dlaczego zawsze tak późno jest wystawiany taki walczak i piłkarz z taką klasą i doświadczeniem tylko na 10 minut jak Cavani?? On wczoraj wyciągu tych 10 minut więcej zrobil i dał z siebie niż prawie cała reszta drużyny! Ok może nie jest opcją na 90 minut ale skoro Krycha to potrafi ze swoimi 36 latkami to dlaczego Cavani nie może choć zagrać te 45 minut?! A jest przecież facet w formie i to widać.. Poza tym to jest facet z jajami z sercem do walki o każdą piłkę .. Chyba wczoraj każdy to widział! Stąd kompletnie nie rozumiem podejście trenerskie co do tego! Podsumowując to wszystko ..mamy naprawdę wielu wspaniałych zawodników i to klasy światowej którzy potrafią wiele dla naszego klubu zrobić, z tym że trzeba ich dobrze zgrać ze sobą Panie S. 😉 A jak na razie widzę słowa pana Rio Ferdynanda tu się niestety sprawdzają.. Że nasz trener ma brak pomysłu to wszystko poukładać ! Poza tym niestety ale mamy też trochę złomu w drużynie którego należy się natychmiast pozbyć.. Wydaje mi się że gołym okiem można dostrzec o kogo chodzi !;) Więc jeśli nasz trener natychmiast nie ogarnie ten burdelik i nie wprowadzi jakiś konkretny i efektywny plan na grę, to przykro mi i z całym szacunkiem ale powinien tak samo jak niektórzy w trybie natychmiastowym wylecieć .. Bo jak przyjdzie taki Bayern czy PSG czy nawet Liverpool w takiej formie jak teraz, to mamy na każdym kroku baty gwarantowane panowie! Ale to dużo zależy teraz od naszego trenera‌ Mamy szanse coś z tym zrobić, ale to musi się stać już Panie Ole! I nie ma co upiększać i koloryzować tylko trzeba spojrzeć faktom w oczy i w końcu coś z tym zrobić‌ Inaczej czeka nas tragedia z taką grą jak obecnie prezentujemy w tym sezonie! Pozdrawiam wszystkich kumatych fanów!💪😉
Âť 30 września 2021, 08:29 lubię to!
» 30 września 2021, 17:30 #18
Derp: sztab ma nosa do zmian, to już nie pierwszy raz!
» 30 września 2021, 16:58 #17
Kibicutd: Prosze was jak wy chcecie żeby Cavani gral od 1 minuty ja sobie tego nie wyobrażam chyba ze cavani będzie zadupcal w obronie na skrzydle, tak to się nie da kontra byłaby za kontra bez lewego skrzydła
» 30 września 2021, 14:35 #16
waletpl: Jak się zmian dokonuje losowo, to w końcu się trafią udane. ;)
» 30 września 2021, 14:21 #15
Pawlo: Van de Beek chyba ma inne zdanie. Bardziej na poważnie to nie wierzyłem, że to kiedyś napiszę, ale obecnie Lindgard powinien być przed Sancho przy ustalaniu składu. Jessie co wejdzie to da jakimś pozytywny impuls czy liczby(oczywiście poza meczem z YB), zaś Sancho na razie mizernie. Wiem, że dopiero przyszedł, ale przecież nie będzie cały sezon grał za samo nazwisko.
» 30 września 2021, 12:59 #14
zeetkaes: Bo solskjaer go bloluje tak jak blokowal lingarda ktory musial isc na wypożyczenie, to samo by było z sancho jak by w zimie poszedł do takiego west hamu bylby gwiazda ligi
» 30 września 2021, 13:06 #13
ro7: Wydaje mi się, że Lingard będzie dawał więcej z ławki, jako super-rezerwowy. W pierwszym składzie grałby gorzej. Jest szybki, wybiegany i dynamiczny. Gdy wchodzi na podmęczonego przeciwnika robi dużą różnicę.
» 30 września 2021, 16:55 #12
cris342: Tak jak już było pisane poniżej, zmiany faktycznie zmieniły obraz gry i pozwoliły nam wygrać to spotkanie, ale grając tak tragiczną pierwszą połowę, myślę że zarówno Matic, Cavani i Lingard mogli spokojnie wejść już po przerwie. Idąc krok dalej, czy Ole będzie miał jaja, żeby postawić na nich od początku w następnym spotkaniu, nigdy nie byłem jakimś wielkim fanem Lingarda, ale za to co ostatnio daje drużynie to nie obraziłbym się nawet gdyby wyszedł jako 10tka kosztem Bruno.
» 30 września 2021, 11:51 #11
marcB: Niech sobie chwalą, ja uważam ze mając taki skład powinno być raz dwa pozamiatane. To nie był real tylko villarreal
» 30 września 2021, 11:43 #10
Dejfmi: ok no to ten Real z tym Villarealem tydzień temu zremisował
» 30 września 2021, 12:20 #9
brazylianwisnia: I Real wdupczyl u siebie z ogórkami.
» 30 września 2021, 15:20 #8
zeetkaes: Jezeli ktos jest chwalony za zmiany to znaczy ze po prostu nie trafil z wyjściowa jedenastka.
» 30 września 2021, 11:39 #7
Atlantic: Co za bzdura XD Tak jak graliśmy po zmianach nie moglibyśmy grać od 1. minuty. A przede wszystkim Cavani nie mógłby tak zasuwać bez przerwy sprintami.
» 30 września 2021, 12:13 #6
zeetkaes: Wystawił zlych piłkarzy od 1 minuty
» 30 września 2021, 13:03 #5
ruffnecky: zeetkaes żartujesz?prawda? powiedz, że żartujesz :D
» 30 września 2021, 14:06 #4
Atlantic: Żeś się ładnie odniósł do tego co napisałem. Płytka się zacięła?
» 30 września 2021, 16:48 #3
DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.09.2021 11:38

Zmiany byly bardzo dobre, tylko czemu tak późno? Nie zawsze bedziemy mieli szczęście strzelac, w ostatniej minucie. Fajnie byloby widziec zmiany juz w 60 min, nie 89.
» 30 września 2021, 11:34 #2
ruffnecky: w 60ej minucie bramkę strzelił podstawowy skład - nie widzisz związku? :D
» 30 września 2021, 14:06 #1