Statystyki: Young Boys - Manchester United 2:1

» 14 września 2021, 21:03 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Manchester United przegrał z Young Boys (1:2) na inaugurację sezonu 2021/2022 Ligi Mistrzów. Czerwone Diabły nie będą miło wspominać wtorkowego meczu w Szwajcarii.
» Cristiano Ronaldo wpisał się na listę strzelców w meczu z Young Boys, ale Manchester United przegrał w 1. kolejce Ligi Mistrzów 1:2
Manchester United od 35. minuty musiał grać w osłabieniu po tym jak czerwoną kartkę za ostry faul obejrzał Aaron Wan-Bissaka.

Czerwone Diabły prowadziły od 13. minuty za sprawą bramki Cristiano Ronaldo. W drugiej połowie bramki dla gospodarzy zdobyli Moumi Ngamaleu i Theoson Siebatcheu. Zwycięski gol padł w piątej minucie doliczonego czasu gry, po błędzie Jessego Lingarda.

Oto najważniejsze statystyki wtorkowego meczu pomiędzy Young Boys a Manchesterem United.

Manchester United kolejne spotkanie w Lidze Mistrzów rozegra 29 września. Rywalem Czerwonych Diabłów będzie Villarreal na Old Trafford.

YOUNG BOYS – MANCHESTER UNITED 2:1 (0:1)
Posiadanie piłki: 53,9% – 46,1%
Strzały łącznie: 19 – 2
Strzały celne: 5 – 2
Strzały niecelne: 11 – 0
Strzały zablokowane: 3 – 0
Celność podań: 86,2% – 79%
Rzuty rożne: 8 – 1