Lage: Byliśmy lepszym zespołem, a straciliśmy gola

» 29 sierpnia 2021, 20:17 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Bruno Lage, menadżer Wolverhampton Wanderers, był wyraźnie niepocieszony po porażce z Manchesterem United (0:1) w 3. kolejce Premier League. Czerwone Diabły cenną wygraną zawdzięczają bramce Masona Greenwooda.
» Bruno Lage był niepocieszony po spotkaniu z Manchesterem United
– Po raz kolejny stworzyliśmy sobie sporo sytuacji. Byliśmy lepszym zespołem, a straciliśmy gola i przegraliśmy. Trudno to zaakceptować. W pierwszych trzech kolejkach stworzyliśmy sobie wiele okazji, a nie strzeliliśmy ani jednego gola, nie mamy ani jednego punktu po trzech dobrych spotkaniach – mówi Lage na antenie Sky Sports.

– Jestem rozczarowany wynikiem, ale też pewny tego w jaki sposób gramy. Na pewno zaczniemy wygrywać. Jeśli stwarzasz sobie wiele szans, a nie strzelasz, to przyjdzie mecz, w którym będziesz miał pół okazji, a wygrasz spotkanie.

– Najważniejsze, abyśmy kontynuowali naszą pracę. Musimy grać tak dalej. Zagraliśmy dziś dobre 90 minut przeciwko mocnej drużynie.

Lage pytany o to, czy Manchester United powinien przerwać akcję, po której do bramki trafił Mason Greenwood, bo na boisku leżał Ruben Neves, odpowiada: – Taka sama sytuacja miała miejsce w 30 minucie. Mieliśmy dobrą kontrę, a Semedo wybił piłkę, bo poprosił go o to Pogba. Zapis wideo jest bardzo czytelny.

– W 80. minucie Marcal powiedział do Masona Greenwooda, aby ten wybił piłkę, a oni trafiają do siatki. Ruben leżał na murawie, a oni zdobyli gola – dodaje Lage.

Manchester United ustanowił nowy rekord Premier League
Piłkarze Manchesteru United skomentowali transfer Cristiano Ronaldo

Komentarze (11)

PogbaKingOfMANU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.08.2021 00:09

Jeśli to prawda z wcześniejszą prośbą Pogby, to bardzo nieeleganckie że Greenwood w analogicznym przypadku kontynuował. Nie dość, że gol po faulu, to jeszcze nie potrafili się odwdzięczyć przeciwnikowi fair zachowaniem. Widocznie bycie lepszym i uczciwym nie popłaca, ale czego spodziewać się po Masonie, już pokazał na reprezentacji co ma w głowie.
» 30 sierpnia 2021, 00:07 #11
Strzelec: Fajnie tylko, że tam nie było żadnego faulu. Neves normalnie biegł, dopiero gdy zobaczył, że nie dobiegnie do piłki to padł na ziemie. Gdyby wywrócił się od razu to sędzia natychmiast przerwałby gre.
» 30 sierpnia 2021, 00:47 #10
UnitedWeStand: "tam nie było żadnego faulu"
W jakiej rzeczywistości trafienie w nogę rywala zamiast w piłkę nie jest faulem?

"dopiero gdy zobaczył, że nie dobiegnie do piłki to padł na ziemie"
Po to jest przepis pozwalający na cofnięcie akcji aby premiować zawodników, którzy zamiast się wywracać za każdym dotknięciem rywala, to starają się kontynuować akcję.

Fakty są takie, że Wolves było zespołem znacznie lepszym i siedzieli na nas przez większość spotkania. Cudem byłoby ugranie remisu, a zwycięstwo, to już w ogóle ciężko komentować po takim spotkaniu.

De Gea ugrał ten mecz i tyle.
» 30 sierpnia 2021, 10:47 #9
Strzelec: @UnitedWeStand

Pogba trafił i w piłke i w noge rywala. Sędziowe, którzy sprawdzali to na Varze uznali, że faulu nie było. Wolverhampton był lepszy, tylko że to my mamy 3 punkty. W poprzednim sezonie z Evertonem też byliśmy lepszą drużyną, ale ostatecznie zremisowaliśmy 3:3. Za Fergusona też zdarzało się, że średniak nas cisnął, a my wygrywaliśmy.
» 30 sierpnia 2021, 12:02 #8
PogbaKingOfMANU: Faul był, został trafiony w nogę. Reakcja zawodnika nie ma nic do rzeczy w ocenie przewinienia. Jest var, są nagrania. On wcale nie biegł normalnie, tylko postawił stopę na murawę i być może dopiero poczuł ból co uniemożliwiło dalszą grę. Co z resztą i tak nie zmienia postawy Greenwooda, gdzie nie odwzajemnił fair zachowania przerwania gry, a Wilki wcześniej tak zrezygnowali ze swojej kontry.
» 30 sierpnia 2021, 14:05 #7
ruffnecky: jak i w poprzednich dwóch meczach
grają szybko ale najwyraźniej za szybko lub forma napastników pozostawia do życzenia
» 29 sierpnia 2021, 21:33 #6
SickRabbit: Tak, byliście zdecydowanie lepsi i życżę pozostania w PL. Wasi kibice powinni być z was dumni po dzisiejszym spotkaniu.
» 29 sierpnia 2021, 21:05 #5
LukasMUFC: Takie życie panie trener że nie zawsze wygrywa lepszy. Tym bardziej w Premier League.
» 29 sierpnia 2021, 20:33 #4
klusek0128: Wiedz że pech i szczęście nie są wieczne. Z taka grą to Wolvesh spokojnie środek tabeli ugrają ale czy United powalczy o mistrza ? Szczerze wątpię.
» 29 sierpnia 2021, 20:56 #3
Diabelski97: To wpisz to sobie w CV.
» 29 sierpnia 2021, 20:29 #2
IntruZ9: Samo życie,w zeszłym sezonie takie mecze byśmy remisowali po bramce w 96min...ale koniec z tym,brzydkie mecze też trzeba wygrywać
» 29 sierpnia 2021, 20:25 #1