Piękny gol Amada Diallo dla Wybrzeża Kości Słoniowej

» 6 czerwca 2021, 08:27 - Autor: matheo - źródło: twitter.com
Amad Diallo będzie miło wspominał swój ostatni występ w reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej. Skrzydłowy Manchesteru United dał zwycięstwo swojej kadrze w spotkaniu z Burkina Faso (2:1).
» Amad Diallo zdobył pięknego gola w meczu z Burkina Faso
Diallo wpisał się na listę strzelców w 97. minucie spotkania. 18-latek popisał się fenomenalnym uderzeniem z rzutu wolnego zza pola karnego.

Amad spotkanie towarzyskie z Burkina Faso rozpoczął na ławce rezerwowych. Na boisku pojawił się w 63. minucie.

Cały mecz na rezerwie przesiedział Eric Bailly. Obaj piłkarze Manchesteru United będą z pewnością liczyć na występ w kolejnym spotkaniu Iworyjczyków z Ghaną. To odbędzie się już 12 czerwca.

Sobota była również ważnym dniem dla Hannibala Mejbriego. Zawodnik Manchesteru United U-23 zadebiutował w reprezentacji Tunezji w meczu z Demokratyczną Republiką Konga (1:0). 18-latek pojawił się na boisku na początku drugiej połowy.

Hannibal na poziomie młodzieżowym grał w barwach Francji, ale ostatecznie zdecydował się na występy w kraju swoich rodziców.