Oceny pomeczowe: AC Milan - Manchester United 0:1

» 18 marca 2021, 23:38 - Autor: matheo - źródło: MEN
Manchester United wyeliminował AC Milan w 1/8 finału Ligi Europy. Czerwone Diabły wygrały rewanżowe starcie na San Siro 1:0. Jak występ piłkarzy Ole Gunnara Solskjaera ocenili użytkownicy DevilPage.pl i redaktorzy Manchester Evening News?
» Paul Pogba zagrał świetne spotkanie na San Siro
Dean HendersonDean Henderson
Zanotował dość dziwaczną interwencję po strzale Saelemaekersa, ale w drugiej połowie się poprawił, gdy Belg znów uderzał. Ważna obrona po strzale Zlatana Ibrahimovicia.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 8.7

Luke ShawLuke Shaw
Najlepszy gracz w ofensywie w pierwszej połowie. W pewnym momencie był najdalej wysuniętym piłkarzem United. Grało mu się łatwiej po wejściu Pogby.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 8.42

Harry MaguireHarry Maguire
Bronił solidnie obok Lindelofa i był zagrożeniem przy stałych fragmentach dla United. Po raz kolejny pokazał się z dobrej strony w szlagierowym meczu.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 8.48

Victor LindelöfVictor Lindelöf
Znów pokazał swoją doskonałą formę i czytał bezbłędnie grę. Tak też było, gdy na boisku pojawił się Zlatan.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 8.51

Aaron Wan-BissakaAaron Wan-Bissaka
W ataku brakowało mu intensywności, w pierwszej połowie cały czas w odwrocie. Gdy Milan napierał, to był solidny.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.96

FredFred
Jako jedyny zanotował celny strzał w pierwszej połowie. Gdyby nie kontuzja Rashforda, to pewnie ustąpiłby miejsca Pogbie. Miał swój udział przy bramce Francuza.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 4.05

Scott McTominayScott McTominay
Zaoferował siłę w linii pomocy, lecz nie wyglądał na piłkarza, który może zdobyć gola dla United, gdy ci tego potrzebowali. Z Pogbą na boisku grał inaczej i był efektywniejszy.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 5.03

Daniel JamesDaniel James
Zaczął dobrze i Theo Hernandez oglądał jego plecy. Później było słabiej. Cały czas podejmował złe decyzje.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 3.87

Bruno FernandesBruno Fernandes
Tak słaby w pierwszej połowie, że atak zamienił na groźną sytuację dla Milanu, ale uratował go Lindelof. Grało mu się dużo łatwiej, gdy na boisku był Pogba.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 5.1

Marcus RashfordMarcus Rashford
Przyspieszanie jego powrotu do gry nie miało sensu. Wytrwał na boisku jedną połowę i musiał zejść. Nie miał wpływu na grę przez 45 minut.
MEN: 3/10 DevilPage.pl: 4.18

Mason GreenwoodMason Greenwood
Zaczął na środku ataku i chwilami był jasnym punktem drużyny. Częściej natomiast był odizolowany od gry.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 4.82

Zmiennicy:
Paul PogbaPaul Pogba (za Rashforda 46')
Był potrzebny od pierwszej minuty, ale warto było czekać na jego wejście. Świetny gol podniósł United na duchu.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 9.25

Shaw: Być może momentami dopisało nam szczęście
Solskjaer: Cieszymy się i czekamy na kolejne losowanie

Komentarze (14)

seju: Za te straty na własnej połowie Bruno nie zasługuje u mnie na więcej niż 2/10. W dodatku zmarnował świetną okazję w pierwszej połowie. Pokrzykiwał na kolegów i sędziego jak dziecko. Fred w drugiej połowie miał wiele ważnych odbiorów. Nie rozumiem ocen dla obu.
» 19 marca 2021, 09:55 #14
miczu23: Bruno wczoraj zagrał chyba jeden z gorszych meczy od kad do nas przyszedł ,fak że zawsze podejmuje ryzyko i często popełnia błędy ale wczoraj to aż mnie raziło w oczy . Coraz częściej też denerwuje mnie jego frustracja ,ja rozumiem że chce zrobić wszystko jak najlepiej i tym samym żeby każdy to robił ale tak się nie da (sam taki jestem ) i nie ma sensu pokazywać frustracji do całego świata po swoim błędzie albo przy każdym nawet najmniejszym kolegi ,to nie pomaga . James jest śmieszny i sędziowie się już nauczyli nie reagować na jakieś delikatne wręcz żałosne próby naciągnięcia na faul ,ziomuś to jest liga angielska a nie pieszczenie się w hiszpańskiej ,póki tego nie zrozumie to nic z tego nie będzie (nawet jak zrozumie to nie będzie moim zdaniem ) . Dean kapitalny jak w każdym meczu w moim odczuciu a obrona strzału ibry rewelacja i nie wiem czy wy też pomysleliscie że to był bardzo podobny strzał jak kjera w pierwszym meczu ,szkoda że wtedy nie udało się obronić . Fred wciąż bezzębny i bez mocnego uderzenia . Razi mnie też to ograniczenie bissaki do wsligow i gry jedna nogą ,nawet nie wiecie jak bardzo .przypomina mi obrońców którzy byli z 15 lat temu ,teraz to nie przejdzie ,jeszcze w zestawieniu z jamesem na prawej stronie wygląda to źle nie ma co mówić . Finalnie dobry mecz ,dużo lepszy niż pierwszy i cieszmy się z awansu ,liczę na Slavię . GG mu pzdr
» 19 marca 2021, 08:26 #13
mcis: no nic ofensywnie to wyglądamy miałko... może lepiej przejść na grę na 3 SO (przerobić W-B na środkowego obrońcę - bo w defensywie jest znakomity), po bokach Shaw i James i zagęścić środek: Pogba ,McT (wymiennie z Fredem), przed nimi Bruno i w ataku Rash z Woodem
» 19 marca 2021, 00:56 #12
LTMek: Wyszlismy tak na Lipsk i po 13 min bylo dwa w plecy :)
» 19 marca 2021, 06:32 #11
Batigol222: Nie za bardzo rozumiem ocenę dla Wan Bissaki: jeżeli Milan atakował, to prawie zawsze jego stroną, w ofensywie zupełnie nic(w połączeniu z Jamesem to wyglądało, jak ataki w polskiej ekstraklasie). Fred i Mc Tominay dzisiaj też bardzo słabo, zwłaszcza w pierwszej połowie. Dobrze grali stoperzy, zwłaszcza Lindelof, Pogba i w sumie Shaw, chociaż parę miał szczęście, gdy gubił krycie albo łamał linię spalonego ale sędzia i tak nie wiadomo czemu machał chorągiewą.
» 19 marca 2021, 00:24 #10
Chestnut: "Fred Jako jedyny zanotował celny strzał w pierwszej połowie."

Dobry mem.
» 19 marca 2021, 00:15 #9
NoLogo: James łapie faule, gra w odbiorze, pressuje, dogrywa w pole karne - ciągle jest aktywny - 3.87
Rashford nie istnieje - 4.18
Dobrze, że dzisiaj chociaż MEN nie odpłynął z ocenami.
» 19 marca 2021, 00:00 #8
Budewajn: W 20 minucie James ma miejsce na podanie do Greenwooda w akcji 2v1 ale leci bez głowy do przodu. Super też propsuje bieganie, ale zepsuł 100% okazje dla kolegi bo trzeba lecieć z piłką do przodu.
» 19 marca 2021, 01:40 #7
Budewajn: może jestem do niego źle nastawiony ale jeżeli może podjąć złą decyzje to ją podejmuje.
» 19 marca 2021, 01:44 #6
kyniek11: James robi mega robotę bez piłki. podobne umiejętności posiada Cavani i van de beek.
» 19 marca 2021, 04:31 #5
vanantgaal: Ale za to z piłką to co robi jest lekką przesadą. Poza szybkością nie ma nic. Jedyne czym się wyróżnia to głupimi decyzjami na boisku.
» 19 marca 2021, 06:09 #4
seju: W drugiej połowie James dograł świetnie do Pogby i mogło być 2:0. Jak uważam, że James jest słaby tak wczorajszy mecz był nadspodziewanie przyzwoity.
» 19 marca 2021, 09:58 #3
Dobrze: nie rozumiem forsowania na siłe rashforda, jak kontuzję się pogłębią to chłop się nie będzie do niczego nadawał. Niech zdrowieje. Pogba ważny. Te tygodnie bez niego były ciężkie.
» 18 marca 2021, 23:41 #2
Puszek2100PL: Ja to samo. Mógł zacząć od początku Diallo. Szkoda ze kolejna kontuzja. Oby szybko wrócił bo szeroka kadra jest potrzebna
» 18 marca 2021, 23:57 #1