Bielsa: Manchester United wykorzystał swoje sytuacje, a my nie

» 20 grudnia 2020, 20:29 - Autor: Rio5fan - źródło: BBC Sport
Mimo dotkliwej porażki 2:6 w rywalizacji z Manchesterem United, Marcelo Bielsa starał się dostrzegać pozytywne aspekty niedzielnego występu Leeds United.
» Ekipa Leeds United opuściła Old Trafford z bagażem 6 bramek
Goście mieli bardzo utrudnione zadanie, bowiem już po upływie 3 minut przegrywali po 2 trafieniach Scotta McTominaya.

- Mieliśmy możliwość powrotu do gry w tym spotkaniu. Zawsze mieliśmy taką szansę - podkreślił menadżer Leeds.

- Zabrakło nam skuteczności. Manchester United wykorzystał swoje sytuacje, a my nie. W drugiej połowie graliśmy na równym poziomie aż do 80. minuty.

- Później Czerwonym Diabłom stwarzanie okazji przychodziło łatwiej niż nam.

- W przerwie dokonaliśmy zmian, ponieważ chcieliśmy wprowadzić więcej energii do naszej linii pomocy. Zamierzaliśmy odzyskiwać więcej piłek w tej strefie.

- Przegrywaliśmy dosyć dużą różnicą, więc chciałem wzmocnić naszą drużynę. Walczyliśmy od pierwszego do ostatniego gwizdka, co jest naszym obowiązkiem - podsumował Bielsa.

DaredevilUtd: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.12.2020 07:02

Ja się najbardziej obawiałem tego meczu, widać, że obie drużyny wyszły z full nastawieniem. Wysoki wynik cieszy dobra i gra. Ps to ten Bielasa, co go tu połowa DP chciała w zamian za Ole? Już któryś Menager z rzędu stawiany ponad pokonany. Cudze chwalicie...
» 21 grudnia 2020, 07:02 #10
lipeklukas: Dokładnie. Wczoraj przy wyniku 2:0 spokojnie popijał sobie herbatkę, taki z niego trenejro. Ole go wczoraj wyjaśnił, kto teraz następny na liście do ogolenia przez Norwega?
» 21 grudnia 2020, 11:05 #9
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.12.2020 22:55

szacunek dla trenera, że ma drużynę, co walczy do końca nie zważając na rezultat.
» 20 grudnia 2020, 22:55 #8
rvn10: Myślał, że wygra na Old Trafford hłe hłe
» 20 grudnia 2020, 22:06 #7
ruffnecky: no tak twierdza Old Trafford przecież w ostatnich tygodniach, że fest.
ty to jednak chorągiewka jesteś niestety, w połowie meczu z Soton biadolisz, że wyłączasz mecz, że padaka, że z Ole nie będzie niczego, a piłkarzy sprzedać, itp id, - a teraz proszę jaki przyrost animuszu ;)
» 20 grudnia 2020, 22:54 #6
rvn10: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.12.2020 00:07

Przecież na OT nie będziemy wiecznie tracić pkt to oczywiste i to bardzo. Myślę że nic ci nie da atakowanie mnie czy innych fanów United z odmiennym zdaniem, bo Ole póki co wiele razy zawodził np w LM. No ale mamy lige, która jest najważniejsza i oby udało się skończyć ją w top3. Prawda chorągiewko;)
» 21 grudnia 2020, 00:07 #5
rvn10: Swoją drogą paru piłkarzy trzeba sprzedać i to jest również oczywiste.
» 21 grudnia 2020, 00:08 #4
ruffnecky: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.12.2020 02:32

łopoczesz na wietrze aż się na pawia zbiera, ciekawe kiedy znowu będziesz anonsować na forum, że "wyłączasz mecz po pierwszej połowie"
» 21 grudnia 2020, 02:29 #3
zbyszek7: ...a jak bysmy wykorzystali to byloby 6-6 hahaha Bielsa prosze cie
» 20 grudnia 2020, 21:48 #2
Litosci: Szacunek za samo nastawienie piłkarzy leeds bo każda inna drużyna przy takim wyniku nie wychodziłaby ze swojego pola karnego.
» 20 grudnia 2020, 21:21 #1