Oceny pomeczowe: West Ham vs Manchester United 1:3

» 5 grudnia 2020, 20:56 - Autor: matheo - źródło: MEN
Manchester United w meczu z West Hamem United zanotował kolejny comeback w Premier League. Czerwone Diabły po świetnej drugiej połowie wygrały 3:1. Jak występ piłkarzy Ole Gunnara Solskjaera ocenili dziennikarze Manchester Evening News i użytkownicy DevilPage.pl?
» Anthony Martial nie rozegrał dobrego spotkania z West Hamem United
Dean HendersonDean Henderson
Na początku zanotował łatwą interwencję. W pierwszej połowie nie mógł liczyć na wsparcie kolegów. Świetna parada po strzale Cresswella.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.64

Aaron Wan-BissakaAaron Wan-Bissaka
Często podatny na ataki rywali. Zrehabilitował się za stratę i wślizgiem powstrzymał Jarroda Bowena. Ogólnie słaby występ po obu stronach boiska.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 6.88

Victor LindelöfVictor Lindelöf
Nie czuł się komfortowo w starciach z fizycznie grającymi piłkarzami. W drugiej połowie miał łatwiej.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 6.86

Harry MaguireHarry Maguire
Poprzez swoją niezdarność podarował okazję Sebastienowi Hallerowi, której ten nie wykorzystał. W drugiej połowie bardziej przypominał siebie.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 7.46

Alex TellesAlex Telles
Miał problemy z Bowenem. Asystował natomiast przy trafieniu Greenwooda. Powrót Luke’a Shawa być może nadchodzi w odpowiednim momencie.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 6.39

Scott McTominayScott McTominay
Starał się rozbudzić United swoją agresją, ale nie oferował nic więcej. W drugiej połowie było lepiej.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 6.18

Paul PogbaPaul Pogba
Zaczął nieźle, ale gdy West Ham podkręcił tempo, to zniknął. W pierwszej połowie przyćmiony przez Declana Rice’a. Doszedł do siebie, piękny gol po przerwie.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 6.7

Mason GreenwoodMason Greenwood
W pierwszej połowie „oderwany” od pozostałych graczy ofensywnych. Słusznie pozostawiony na boisku, co udowodnił fantastycznym wykończeniem akcji na 2:1.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 6.77

Donny van de BeekDonny van de Beek
Chciał, aby United kontrolowali mecz, ale nikt nie nadawał z nim na tych samych falach. Niezasłużenie zmieniony w przerwie.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 5.34

Anthony MartialAnthony Martial
Kiepski z piłką przy nodze. Nie powinien zaczynać tego meczu, zszedł 16 minut za późno. Wciąż bez ligowego gola w tym sezonie.
MEN: 3/10 DevilPage.pl: 3.13

Edinson CavaniEdinson Cavani
Brakowało mu podań w polu karnym. Zupełnie inny występ niż w ostatnią środę. Zmieniony w przerwie.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 5.33

Zmiennicy:

Marcus RashfordMarcus Rashford (za Cavaniego 46’)
Od razu poprawił grę Manchesteru United. Trafił w słupek, a później świetnie wykończył akcję.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 7.8

Bruno FernandesBruno Fernandes (za Van de Beeka 46’)
Jego wejście zrobiło ogromną różnicę. Dał United drugie życie i asystował przy golu Pogby.

Komentarze (21)

giero: Martwię się tym, że Ole coraz mniej myśli o dobru zespołu a coraz bardziej kieruję się przywiązaniem do zawodników. Rashford - początek sezonu, Martial - obecnie, początek sezonu Pogba (i poniekąd ten mecz), de Gea.
Za dużo razy zawodnik musi odwodnić, że jest pod formą, aby wylądować na ławce. Zaznaczam, że nie uważam, aby zawodnik po jednym złym meczu od razu musi lądować na ławce.

Druga rzecz to gra u siebie. DRAMAT. Na wyjeździe najlepsi w całej lidze. Komplet punktów. A u siebie?? 17 miejsce w lidze, 4 punkty i -7 różnicy bramek (najgorszy bilans w całej lidze) i tylko 3 strzelone bramki (tylko Burnley i Sheffield mniej strzela u siebie) To jest coś co przede wszystkim musimy poprawić.
» 6 grudnia 2020, 03:41 #20
DevoMartinez: Komentarz zedytowany przez usera dnia 06.12.2020 00:09

Eeee? Aaron Wan-Bissaka "Ogólnie słaby występ po obu stronach boiska."

Serio? Gość miał 8 odbiorów piłki a cała nasza obrona miała tych odbiorów...właśnie 8 - wszystkie Aaron.
Ja rozumiem, że nie błyszczał w ataku bo nie ma gola ani asysty ale w obronie robił co mogł biorąc pod uwage, że WHU prawie 50% ataków prowadziło jego stroną... trochę obiektywizmu.
» 6 grudnia 2020, 00:07 #19
IMMM: W obronie jak zwykle w porząsiu, natomiast w ataku jak zwykle 0. Nie dość że nie mamy prawo skrzydłowego to na dodatek mamy Aarona, który się w ataku zupełnie nie odnajduje.
» 6 grudnia 2020, 01:06 #18
Atlantic: Po raz kolejny napiszę. Aaron nie będzie dawał duzo w ofensywie, jesli dalej bedziemy przeprowadzac prawie wszystkie ataki lewą stroną i wszyscy pomocnicy i napastnicy beda w srodku lub po lewej.
» 6 grudnia 2020, 01:24 #17
DevoMartinez: IMMM: A z kim on ma współpracować na skrzydle? Jak będzie prawdziwe zagrożenie od skrzydłowego to i Aron będzie prezentował się tam lepiej bo będzie miał więcej miejsca, bo obrońcy będą musieli się bardziej skupiać na skrzydłowym. Teraz to on tam gra prawie jak wahadłowy. Ma robić wszystko i tu i tu.
» 6 grudnia 2020, 01:35 #16
DaredevilUtd: Kto pisze te oceny :(
» 5 grudnia 2020, 23:43 #15
IMMM: "Słusznie pozostawiony na boisku". Greenwood był fatalny w tym meczu ja się zastanawiałem czy on w ogóle jest na boisku. Już Martial był bardziej widoczny, ale to może dlatego że co chwila tracił piłkę. Co to Masona to ten występ właściwie tylko bramka ratuje. Po za tym kolejny mecz był kompletnie nie widoczny.
» 5 grudnia 2020, 22:54 #14
rizx: Ja jednak wolę beznadziejne występy z bramkami, niż "wspaniałe", z których nic nie wynika
» 6 grudnia 2020, 10:55 #13
Oficer: Tak porównuje sobie gre Martiala Greenwoda czy Pogby z Donnym i za cholere nie widze powodu zeby go sciągać w przerwie. Ole trafil dzis ze zmiabami ale logiki w tym nie bylo. Zostaje Martial schodzi Cavani...
Zostaje Pogba schodzi Donny. Nasuwa sie powiedzenie Wiecej szczęścia niż rozumu. Gdyby ten mecz zakończył sie porażką Ole by sie chyba pakował.
No cóż jedziemy dalej...
» 5 grudnia 2020, 22:45 #12
DevoMartinez: Cavani zszedł bo uraz, tak to pewnie Martial by zszedł. Tak się łudzę. :)
» 6 grudnia 2020, 00:10 #11
BartolRedDevil: Telles to chyba nie wie że gra w obronie. Chyba że Ole inne zadania mu przydziela
» 5 grudnia 2020, 21:47 #10
emil1986x: Zmiany Ole niezrozumiałe ale ocena dla Maguire to już w ogóle jakaś parodia. Żenada
» 5 grudnia 2020, 21:28 #9
Saftmi: Co? XD akurat w tym meczu zmiany zrobił dobre, nie licząc za późnego zdjęcia Martiala.
» 5 grudnia 2020, 22:02 #8
Kaio: Telles w tym meczu wg mnie max 6 ocena. Brawo za przytomne podanie do Greenwooda, ale w pierwszej połowie jego gra w defensywie to tragedia, momentami WHU tam autostradę mialo bo Brazylijczyk nie trzymal pozycji. Tak samo drugi mecz z rzedu dal du*y przy kryciu podczas różnego
» 5 grudnia 2020, 21:28 #7
IMMM: Podbijam póki co Telles jest cienki jak sik pajonka. Tych jego legendarnych, fantastycznych dośrodkowań też póki co specjalnie też nie widać. Hejtowany przez wielu Shaw póki co go zjada.
» 5 grudnia 2020, 22:57 #6
Saftmi: Śmieszna ocena dla Harry'ego
» 5 grudnia 2020, 21:19 #5
DjTED: Ale mi cwieka zrobiliście teraz. Pierwsze widzę, że Scott gral w tym meczu. Na boisku go nie widzialem
» 5 grudnia 2020, 21:11 #4
HarryBrown: To czas na wizytę u okulisty.
» 5 grudnia 2020, 21:38 #3
AgentBartezz: Nawet jeśli, to taki zawodnik, którego nie trzeba widzieć, a on swoje robi.
» 5 grudnia 2020, 22:01 #2
Ducker44: Zagrał dobry mecz, nawet w 1-szej połowie
» 5 grudnia 2020, 22:26 #1