Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Najnowsze wieści w sprawie stanu zdrowia De Gei, Pogby i Martiala

» 29 listopada 2020, 17:59 - Autor: Rio5fan - źródło: manutd.com
Ole Gunnar Solskjaer po zakończeniu niedzielnego meczu Southampton z Manchesterem United wypowiedział się na temat stanu zdrowia swoich kontuzjowanych piłkarzy.
Najnowsze wieści w sprawie stanu zdrowia De Gei, Pogby i Martiala
» David de Gea nie wyszedł na drugą połowę spotkania Southampton z Manchesterem United
Rywalizacji ze Świętymi nie dokończył David de Gea, który zderzył się z słupkiem i w przerwie ustąpił miejsca w bramce Deanowi Hendersonowi.

Na Stadion St Mary's zabrakło również Paula Pogby i Anthony'ego Martiala.

– David uderzył się w słupek nieco powyżej kolana. Mamy nadzieję, że będzie gotowy na środę, ale poczekajmy na wyniki prześwietlenia. Dean wszedł na boisko i bardzo dobrze się spisał - powiedział Solskjaer w rozmowie dla MUTV.

- Anthony zachorował w nocy i musiał zostać w hotelu. To właśnie powód, dla którego go nie oglądaliśmy.

- Kostka Paula ma się coraz lepiej. Mam nadzieję, że dziś trenował na boisku. Jeśli tak się nie było, to spróbujemy w poniedziałek. Liczę na to, że Pogba będzie gotowy na środę - dodał menadżer Manchesteru United.


TAGI


« Poprzedni news
Solskjaer: Tradycja Manchesteru United nie pozwala się poddawać
Następny news »
8 ciekawostek po meczu Southampton - Manchester United 2:3

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (25)


wielkifanMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.12.2020 07:52

Dla drużyny lepiej aby grał Henderson.
De Gea to jest paralityk w grze na przedpolu, a Dean w ubiegłym sezonie pokazał, że jest bramkarzem kompletnym. Poza tym, większość się ze mną nie zgodzi, ale ten strzał z wolnego był do obrony, zresztą David miał już piłkę na rękawicy zabrakło ułamka sekundy, coś czuję, że Hendo by to wyjął. Szkoda mi będzie jak Anglik będzie grzał ławę i ostatecznie będzie musiał odejść dla dobra swojej kariery bo to bramkarz z potencjałem a'la Manuel Neuer.

A de Gea to Pan Wpadka. To bramkarz z fantastycznym refleksem, ale on jest chimeryczny. Przypomnijcie sobie końcówkę ubiegłego sezonu albo turniej reprezentacyjny (Mistrzostwa Europy lub Świata nie pamiętam) kiedy był słusznie zresztą krytykowany za wpadki i puścił m.in. strzał Ronaldo po ziemi w sam środek bramki

Pogba to z kolei świetny zmiennik dla van de Beeka, nie chciałbym aby Holender siedział na ławie kosztem naszego super gwiazdora, któremu brakuje oleju w głowie, liczba sprokurowanych karnych za kadencji Ole świadczy o tym najlepiej.
» 1 grudnia 2020, 07:49 #25
Klimaa: De Gea rozchodzi uraz. Będzie gotowy na PSG.
Fajnie gdyby jednak Henderson stanął w kolejnym ligowym meczu - bo cała ta walka o bramkę jest tylko na papierze.
» 30 listopada 2020, 10:26 #24
wiulk: Cavani dzisiaj przez 45 minut zrobił więcej niż nasze wszystkie 7-ki przez ostatnie 10 lat... A przynajmniej licząc od zwycięskiego gola Owena vs City.
Mamy fajny skład, rywalizacja musi być. Martial ma gorszy okres, ale wierzę, że się z tego wygrzebie i będzie odpowiednio zmotywowany, żeby odzyskać miejsce na szpicy
» 30 listopada 2020, 02:14 #23
Bylak: Wcale mi nie brakuje Pogby.
» 29 listopada 2020, 22:45 #22
levy181: W środę Pogba mam nadzieje ze nie zagra a MU wyjdzie takim składem i z takim nastawieniem jak na mecz z Turkami.
» 29 listopada 2020, 22:05 #21
franek95: Chciałem tylko zauważyć, że to kolejny gol z wolnego wpuszczony przez Davida w ostatnim czasie. Ewidentnie musi tu być jakiś błąd albow ustawieniu muru albo siebie or why not both. Henderson mógłby dostać szanse pogrania więcej w 1 składzie.
» 29 listopada 2020, 21:29 #20
BillClinton: Nie ma co się przejmować Pogbą. Pajac i tyle. Uważam że w formie i mając czystą głowę to najlepszy środkowy pomocnik na świecie. Tyle ze on jest bez formy, a w głowie widać niewiele. Real ma Hazarda, Barcelona Dembele, my mamy Pogbe.
» 29 listopada 2020, 19:50 #19
kolokolo98: Nigdy nie zrozumiem jakim ******** trzeba być, żeby cieszyć się z kontuzji piłkarzy klubu, któremu się kibicuje. Jak przy napiętym terminarzu dojdą nowe kontuzje i będzie brakować piłkarzy, to dopiero zobaczycie jakimi imbecylami jesteście.
» 29 listopada 2020, 19:42 #18
Remix81: Tylko że Pogba kontuzję kostki leczy już półtora roku.
» 29 listopada 2020, 20:29 #17
tygrys26: Może być kontuzja przewlekla ktora się bedzir juz odnawiać... widzę że kontuzje i urazy ludzkiego ciała sa tu obce bo aby siedzi się pewnie przed telewizorem i narzeka.
Ale tak, sa takie urazy które będą się odnawiały i tyle. Do końca kariery moze mieć ztym.problem w czasie intensywnych gier i takich tam. W niektórych kontuzjach nawet najlepsi specjaliści nie pomogą, kostka jest juz osłabiona i tyle
» 29 listopada 2020, 20:34 #16
atotrikos: @tygrys26 A skąd ta tendencja do wiecznego bronienia gościa który w dłuższej perspektywie nam więcej szkodzi jak daje ??

To, że ma słabą kostkę to trzeba go traktować jak ? No właśnie kogo.
Najwidoczniej nie jest stworzony do Premier League, być może nie jest stworzony do gry na najwyższym poziomie przez dłuższy okres czasu. Nie wiem tego, wiem, że jesteśmy Manchester United i na ten moment nie nadaje się do gry pod względem fizycznym i nie ma co przyśpieszać jego powrotu skoro ma nogi z papieru.
Mamy zespół który zaczyna wyglądać jak kolektyw a Pogba jedynie go psuje swoją grą.
Jak Cavani pokazał jak gra prawdziwe 9 tak VdB pokazuje, że i środek pięknie gra bez Paul'a.
» 30 listopada 2020, 08:41 #15
DevoMartinez: Pogba chyba już rozpoczął drugi sezon rekraacyjno rehabilitacyjny w Manchesterze. Co się z tym chłopakiem porobiło to ja nie wiem. Jak zespołowi szło pod koniec tamtego sezonu wywalczone top3 to zaczął coś Raiola wtedy brzdąkać, że Pogba chce zostać, że nowy kontrakt itp. Doszedł Telles Cavani i Pogba dostał dobrego humoru. Początek tego sezonu marność nad marnościami, załatwione 2 karne dla rywali, odesłanie na ławę i Pogba znów dziwnym trafem "znika". Oj nie lubi panicz zaczynać meczy na ławeczce nie lubi...przy jego ego duża szansa, że uważa iż pierwszy skład mu się najnormalniej należy. Ole ma niezły zgryz co z nim zrobić. Ja wątpie, że coś wymyśli, chyba że Paul zacznie ogarniać na tym DM plus jakieś fajne piłeczki na Cavaniego zaczną mu asysty dawać. To chyba jedyna pozycja gdzie może czegoś szukać kiedy gra Bruno ;)
» 29 listopada 2020, 19:32 #14
zbyszek7: Martial zachorowal w nocy... na kaca xD
» 29 listopada 2020, 18:52 #13
jaratkow: Mam poważne obawy o zdrowie Pogby. Jak nasz gwjazdor ma się wyleczyć skoro klub jeszcze go na plażę do Dubaju nie wysłał? W kosza też pewnie nie ma z kim pograć w tym nudnym jak parasol Męczesterze. Jedyna nadzieja w Raioli, że w końcu przeflancuje go gdzieś gdzie docenią jego "wartość"
» 29 listopada 2020, 18:34 #12
vanantgaal: Kostka Pogby to straszna musi być... W zeszłym sezonie pół roku ją leczył, w tym już kilka tygodni. Najlepszą rekonwalescencję miałby w słonecznym Madrycie
» 29 listopada 2020, 18:19 #11
EvilDevil: Gdybyś miał choć trochę pojęcia otym co piszesz, to byś wiedział jak bardzo uciążliwa i skomplikowana może być kontuzja "kostki"..
» 29 listopada 2020, 20:39 #10
vanantgaal: Tak się składa, że wiem. Lecząc i rehabilitując " na NFZ" powinno to zająć mniej niż Pogbie. Nie sugerujesz chyba, że w MU mają podobną opiekę jak pierwszy lepszy obywatel?
» 29 listopada 2020, 21:26 #9
Zyvold: Sugerujesz że ludzie leczący kostkę "na NFZ" przeciążają ją tak samo jak piłkarz grający w Premier League?
» 30 listopada 2020, 01:18 #8
DaredevilUtd: Trochę te kontuzje są dla nas na plus. Zmiana Davida wyszła nam na dobre i patrząc na formę Francuzów, też cieszy mnie ich nieobecność.
» 29 listopada 2020, 18:15 #7
dawidlp92: pewnie mnie zjecie ale powiem: trzy hamulce United poza kadrą.... GRAMY O MISTRZA
» 29 listopada 2020, 18:02 #6
Camorrista: Pogba Martial i ... ?
» 29 listopada 2020, 18:19 #5
Szaman0: Jones
» 29 listopada 2020, 18:20 #4
Celt15: Cavani zjada Martiala na 9, co nie zmienia faktu, że Francuz może być na obecną chwilę naszym najlepszym skrzydłowym... Toteż jego nieobecność wcale nie cieszy.
» 29 listopada 2020, 18:31 #3
awe: Hamulce iksde ....
Jedyne z czego mozna sie cieszyc to, ze na ten moment mamy zmiennikow ktorzy w ich formie powinnni ich zastapic bez wiekszych strat jakosciowych