Reprezentacje: Cavani wyleciał z boiska w meczu z Brazylią

» 18 listopada 2020, 08:24 - Autor: Rio5fan - źródło: manutd.com
Za nami kolejny dzień zmagań reprezentacyjnych, w których biorą udział piłkarze Manchesteru United. Przyjrzymy się, jak Czerwone Diabły radziły sobie we wtorek i we wczesnych godzinach porannych w środę.
» Edinson Cavani nie będzie miło wspominał środowej rywalizacji z Brazylią
Miło tego dnia na pewno nie będzie wspominać reprezentacja Szwecji. Podopieczni Janne Andersson przegrali na Stade de France z Francją 2:4 i zostali relegowani z Grupy 3. Victor Lindelöf spędził na murawie 66 minut, Paul Pogba grał od pierwszej do ostatniej minuty, a Anthony Martial przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych.

Na 45 minut w rywalizacji Chorwacji z Portugalią mógł liczyć Bruno Fernandes. Portugalia wygrała ten mecz 3:2 po dwóch bramkach Rúbena Diasa i jednym trafieniu João Félixa.

Hiszpania zdemolowała reprezentację Niemiec aż 6:0. Swojego udziału w tym triumfie nie miał jednak David de Gea, który pełnił rolę rezerwowego.

Urugwaj musiał uznać wyższość Brazylii w meczu rozegranym w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata. Edinson Cavani znalazł się w wyjściowym składzie swojej drużyny, lecz w 71. minucie obejrzał czerwoną kartkę za atak na nogi Richarlisona. Cały mecz na ławce rezerwowych po stronie Canarinhos spędził Alex Telles.