Liga Narodów: Pogba i Martial wygrywają Bitwę Czerwonych Diabłów

» 15 listopada 2020, 09:30 - Autor: matheo - źródło: manutd.com
W sobotę doszło do kolejnych meczów reprezentacji z udziałem piłkarzy Manchesteru United. W Lizbonie po jednej stronie stanął Bruno Fernandes, a po drugiej Paul Pogba i Anthony Martial.
» Bruno Fernandes w sobotni wieczór miał okazję zagrać przeciwko swoim kolegom z Manchesteru United
Francuzi spotkanie Ligi Narodów wygrali 1:0. Jedynego gola zdobył w drugiej połowie N’Golo Kante.

Bruno Fernandes, Paul Pogba i Anthony Martial spotkanie zaczęli w wyjściowym składzie. Portugalczyk przebywał na boisku do 72. minuty. Pogba zagrał mecz w pełnym wymiarze czasowym, a Martial zszedł w 78. minucie.

Martial w 30. minucie powinien wpisać się na listę strzelców. Piłka po jego instynktownym strzale głową z bliskiej odległości trafiła natomiast w poprzeczkę.

Do składu reprezentacji Szwecji wrócił Victor Lindelof, który opuścił ostatnie spotkanie z Danią. Kadra Trzech Koron w sobotę wygrała 2:1, a defensor Manchesteru United grał od początku do końca.

W sobotni wieczór swoje spotkanie rozgrywała również reprezentacja Hiszpanii, która zremisowała ze Szwajcarią 1:1. David de Gea znów przesiedział spotkanie na ławce rezerwowych. Szansę między słupkami dostał Unai Simon z Athletiku Bilbao.