Składy: Manchester United vs FC Kopenhaga. Ćwierćfinał Ligi Europy

» 10 sierpnia 2020, 19:53 - Autor: matheo - źródło: twitter.com
Manchester United w ćwierćfinale Ligi Europy zmierzy się w Kolonii z FC Kopenhagą. Poznaliśmy jedenastki, które od pierwszych minut wystawili Ole Gunnar Solskjaer i Stale Solbakken
» Manchester United w ćwierćfinale Ligi Europy zmierzy się z FC Kopenhagą
Menadżer Czerwonych Diabłów zdecydował się na sześć zmian w porównaniu do meczu z LASK Linz (2:1). Miejsce w bramce zachował Sergio Romero, a na ławce rezerwowych usiadł David de Gea. Na prawą obronę wraca Aaron Wan-Bissaka. W środku Paul Pogba będzie grał obok Freda.

Man Utd vs FC Kopenhaga: Relacja na Żywo

Po raz pierwszy w historii Ligi Europy spotkania ćwierćfinałowe są rozgrywane w formule jednego meczu, bez rewanżu. Zwycięzca awansuje do półfinału. Jeśli po 90 minutach będzie remis, to sędzia zarządzi dogrywkę i ewentualne rzuty karne.

Początek meczu Manchester United vs FC Kopenhaga o godzinie 21:00.

Manchester United: Romero – Wan-Bissaka, Bailly, Maguire, Williams – Pogba, Fred – Greenwood, Fernandes, Rashford – Martial

Rezerwa: De Gea, Fosu-Mensah, Lindelof, Mengi, Matić, McTominay, Pereira, Chong, James, Lingard, Mata, Ighalo

FC Kopenhaga: Johnsson – Varela, Nelsson, Bjelland, Boilesen – Biel, Stage, Zeca – Daramy, Wind, Falk

Rezerwa: Andersen, Grytebust, Bengtsson, Papagiannopoulos, Bartolec, Oviedo, Mudrażija, Kaufmann, Boeving, Hjaelmhof