Ferdinand i Neville „znikają” z Twittera po mistrzostwie dla Liverpoolu

» 26 czerwca 2020, 09:30 - Autor: matheo - źródło: twitter.com
Rio Ferdinand i Gary Neville zażartowali, że znikają na jakiś czas z Twittera po tym jak nowym mistrzem Anglii został Liverpool.
» Rio Ferdinand pogratulował tytułu mistrzowskiego drużynie Liverpoolu
The Reds zapewnili sobie pierwszy tytuł mistrzowski od 30 lat po czwartkowym meczu Chelsea z Manchesterem City. The Blues wygrali z The Citizens 2:1.

– Gratulacje dla Liverpoolu. Mistrzowie Premier League. 28 zwycięstw na 31 meczów… Nic tylko pochwały dla Liverpoolu. W pełni zasłużone mistrzostwo. Niepohamowany głód zwycięstwa, zwłaszcza po byciu tak dobrym zespołem w ostatnim sezonie – napisał Rio Ferdinand.

Chwilę później Anglik dodał: – Twitter, zaraz wracam. Do zobaczenia za kilka tygodni!

Żartobliwego tweeta wysłał również Gary Neville. Były kapitan Manchesteru United po finałowym gwizdku w meczu Chelsea – Manchester City zamieścił emoji machającej dłoni.

Yorke: Martial najlepiej czuje się na środku ataku
Roma gotowa zrezygnować z transferu Smallinga

Komentarze (18)

Klimaa: Musiało się tak w końcu stać. Mieli fantastyczny sezon i zasłużyli na tytuł - oczywiście nikomu z nas się to nie podoba. Ale musi zmotywować nasz klub do tego aby ponownie walczyć o mistrzostwo.
» 27 czerwca 2020, 09:35 #17
sturmik: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.06.2020 14:00

Niech się Liverpool pocieszy - następny rok nikt już im nie odpuści nawet centymetra jako mistrzowi. Mają szczęście ,że City po dwóch tytułach z rzędu nie miało super motywacji ,aby powalczyć o trzeci. Są dobrzy i mieli kupę szczęścia ,kiedy to Mane wpychał piłkę na 1:0 zawsze w końcówce meczów.
» 26 czerwca 2020, 13:59 #16
ManUfan222: Bez przesady. Przewaga ponad 20 pkt a Ty mówisz o szczęściu?
» 26 czerwca 2020, 15:07 #15
Vamp: Nie wygląda na to żeby wygrali na farcie, ale jak się przeanalizuje ich mecze to z tego co naliczyłem aż w 9 meczach wyrywali punkty w ostatnich kilkunastu minutach, w tym kilka meczy gdzie decydujący gol padał po 90 minucie. 15 meczy wygranych różnica jednej bramki łącznie - czyli wymęczone :P Dla porównania my tylko 3 mecze wygraliśmy różnica jednej bramki :D według mnie stylem gry Liverpool nie odbiegał znacznie od innych drużnych łącznie z nami, po prostu inne drużyny na czele z nami frajersko traciły punkty.
» 26 czerwca 2020, 15:25 #14
uzio: hmmm, wygrywanie w ostatnich minutach, ciekawe jaki inny zespół do tej pory się tym wręcz szczycił, że grają do końca i udaję im się w w końcowych minutach strzelić bramkę, chyba ich menadzerem był taki starszy siwy koleś co zawsze do sędziego pokazywał na zegarek... :D
» 26 czerwca 2020, 16:15 #13
UnitedFan07: W 100% zasłużyli na wygranie PL w tym sezonie i tyle temacie. Co do nas to solidne przemyslane transfery i cięzka praca a efekty przyjdą z czasem. Nasz czas wkońcu nadejdzie.
GGMU !!
» 27 czerwca 2020, 00:09 #12
Pawlo: Widzieliście filmik Sky Sports "Gdzie jest Neville"? Carragher ma czelność się wyśmiewać, mam nadzieję, że Gary doda zdjęcie z 8 pucharami za mistrzostwo z napisem: tu jestem, raz na zawsze zamknęłoby mu tą...twarz.
» 26 czerwca 2020, 12:45 #11
GoForWin: Komentarz zedytowany przez usera dnia 26.06.2020 15:17

Carragher to zwykły pajac. Nie wiem jak można go brać na poważnie.
» 26 czerwca 2020, 15:15 #10
Zyvold: @GoForWin myślę że chciałbyś być takim pajacem jak on
» 26 czerwca 2020, 18:14 #9
GoForWin: @Zyvold
Nie narzekam na swoje zarobki, jeśli o to chodzi.
» 26 czerwca 2020, 19:37 #8
awe: GoForWin gdybys nie napisal Carragher pomyslalbym, ze o sobie piszesz