Chong: Cieszę się, że mogłem pojawić się na boisku

» 28 lutego 2020, 00:33 - Autor: Rio5fan - źródło: MUTV
Tahith Chong był jednym z rezerwowych wprowadzonych do gry przez Ole Gunnara Solskjaera przy okazji czwartkowej rywalizacji Manchesteru United z Clubem Brugge na Old Trafford.
» Tahith Chong miał okazję pojawić się na murawie w rywalizacji z Clubem Brugge
Czerwone Diabły rozgromiły swoich rywali 5:0 i mogą spokojnie oczekiwać na swojego rywala w kolejnej fazie rozgrywek.

Wspaniały wieczór
– Od początku rzuciliśmy się na rywala. W trakcie pierwszych 5-10 minut dało się wyczuć zbliżającą się bramkę. Strzeliliśmy pierwszego gola, który był dla nas dopiero początkiem. To był wspaniały wieczór.

Mocny początek
– Tak, plan zakładał zdecydowane ataki i zdobycie bramki. W pierwszej połowie prezentowaliśmy też wspaniały futbol, więc miło się na to patrzyło.

Rola Bruno Fernandesa
– Oglądamy Bruno na codziennych treningach. Można powiedzieć, że prezentuje zupełnie odrębny poziom umiejętności.

Pierwszy gol Ighalo dla United
– Odion od początku jest pozytywną postacią. Dużo ze wszystkimi rozmawia i stara się nam pomagać. Zdobycie pierwszej bramki musi być dla niego wspaniałym odczuciem.

Konieczność zachowania koncentracji przy wyniku 3:0
– W przerwie menadżer powiedział, żebyśmy utrzymali to tempo i zdobyli kolejne bramki. Dokładnie to zrobiliśmy po przerwie.

Ocena własnego występu
– Inni zawodnicy dobrze się spisali i często do mnie podawali. Chcieli mnie szybko wprowadzić w ten mecz. Cieszę się, że mogłem pojawić się na boisku.

Dwie bramki Freda
– Fred wykonuje bardzo dobrą pracę, więc możliwość zdobycia bramki to dla niego wspaniały moment. Za każdym razem odzyskuje piłkę spod nóg rywali i zagrywa ją do napastników.

Rywalizacja o miejsce w składzie
– To pozytyw. Wszyscy starają się wzajemnie napędzać. W ten sposób zespół staje się coraz lepszy.

Losowanie 1/8 finału
– Myślę, że teraz inne drużyny uświadomią sobie, co oznacza przyjazd na Old Trafford. My musimy pamiętać, że w weekend czeka nas mecz ligowy. Koncentrujemy się już na Evertonie.