Statystyki: Manchester United vs Aston Villa 2:2

» 1 grudnia 2019, 19:42 - Autor: Bart - źródło: Sky Sports
Manchester United zremisował w domowym meczu 14. kolejki ligi angielskiej z Aston Villą 2:2 (1:1). Czerwone Diabły nie wykorzystały okazji na zrównanie się punktami ze Spurs i Wolves i pozostają na 9. lokacie w tabeli.
» Martial nie zdołał wpisać się na listę strzelców w meczu z Aston Villą
Ekipa United ponownie pokazała, że potrafią walczyć, odrabiając straconego gola i wychodząc na prowadzenie w drugiej połowie. Gracze Solskjaera po raz kolejny nie potrafili jednak utrzymać przewagi do końca meczu i na własne życzenie stracili cenne 2 punkty.

Oto najważniejsze statystyki niedzielnego meczu.

MANCHESTER UNITED - ASTON VILLA 2:2 (1:1)
Czerwone kartki: 0 – 0

Premier League: Manchester United 2:2 Aston Villa. Diabły gubią punkty przed własną publiką
Smith: Jestem rozczarowany stratą pierwszej bramki

Komentarze (9)

nikhatlak: Szczerze to David ostatnio mało strzałów celnych przeciwka broni
» 1 grudnia 2019, 21:53 #9
bartek392: Moze Ole naprawde kocha ten klub to sam zrezygnuje, ewentualnie moze zostac jako jakis ambasador lub skaut, bo ci to chyba za nic pensje pobierają tak jak czesc pilkarzy i sztabu... smutne to wszystko, moze potchettino faktycznie na ten moment jest najlepsza opcja...? Żałuję kloppa, ale nie ma co rozpaczac tylko brac co jest. Wydaje mi sie ze najwiekszy ferment robia najwieksze gwiazdki, wietrzenia szatni ciG dalszy
» 1 grudnia 2019, 20:05 #8
malymagic: Okres grudniowo świąteczny... idealny czas na prezenty :P Ciekawe co dadza nam piłkarze i zarząd:)
» 1 grudnia 2019, 19:54 #7
Tomekw: A teraz Tottenham, City i Everton. Jak nie pójdzie dobrze to nad strefą spadkową zawiśniemy w połowie sezonu. Mam nadzieję że to będzie koniec OGS na Old Trafford.
» 1 grudnia 2019, 19:52 #6
bohaterkosci: a ja chce wiedzieć dlaczego tylko z nami jest tak że przeciwnik oddaje 3 celne strzały i ma 2 bramki, czy to wina obrońców czy bramkarza bo to jest niepojęte że ciągle tracimy tyle bramek i można powiedzieć że pomocnicy nic nie robią ale kurna to głównie obrońcy są od bronienia i ja nie widzę tego bronienia
» 1 grudnia 2019, 19:52 #5
Czarny82r: No właśnie, ostatnimi czasy wystarczy że rywal odda 4 celne strzały w światło bramki i już ma 2 gole. Masakra jakaś, a niby obrona została wzmocniona w letnim okienku.
» 1 grudnia 2019, 22:45 #4
vanantygaal: powinien ktoś zrobić statystyki wymachiwania rekami oraz odpuszczania przeciwnikowi w momencie gdy sędzia nie przerwał jeszcze gry. W tych dwóch kwestiach jesteśmy najlepsi na swiecie
» 1 grudnia 2019, 19:46 #3
Szaman0: plus statystyka pozytywnych i negatywnych komentarzy przed jak i po meczu.
» 1 grudnia 2019, 19:54 #2
tara1982: statystyki statystów ;)
» 1 grudnia 2019, 19:43 #1