Oceny pomeczowe: Manchester United - Partizan 3:0

» 7 listopada 2019, 23:44 - Autor: matheo - źródło: MEN
Partizan Belgrad nie sprawił większych kłopotów Manchesterowi United w meczu 4. kolejki Ligi Europy. Czerwone Diabły wygrały 3:0 (2:0) i zapewniły sobie awans do fazy pucharowej rozgrywek. Jak piłkarzy Ole Gunnara Solskjaera ocenili dziennikarze Manchester Evening News i użytkownicy DevilPage.pl?
» Mason Greenwood rozegrał bardzo dobre zawody przeciwko Partizanowi Belgrad
Sergio RomeroSergio Romero
Mamy nadzieję, że Sergio Romero był ciepło ubrany. Nie miał nic do roboty, bo gra toczyła się w jednym kierunku. Kolejne czyste konto.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 7

Aaron Wan-BissakaAaron Wan-Bissaka
Dużo bardziej aktywny w ofensywie, posyłał dobre dośrodkowania w pole karne, które Rashford powinien zamienić na bramki. Duża poprawa względem sobotniego meczu z Bournemouth.

Harry MaguireHarry Maguire
Sprokurował jedną groźna sytuacje na początku, ale oprócz tego dawał bezpieczeństwo Manchesterowi United. Czwarte czyste konto Czerwonych Diabłów w czwartym występie w Lidze Europy.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.61

Marcos RojoMarcos Rojo
Regularnie pojawia się w meczach odbywających się w środku tygodnia i to zaowocowało kolejnym dobrym występem u boku Maguire’a.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.33

Ashley YoungAshley Young
Zagrał w podstawowym składzie, bo jest zawieszony na niedzielny mecz z Brighton. Czuł się komfortowo na boisku. Ładna asysta przy trafieniu Rashforda.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 6.75

Scott McTominayScott McTominay
Niemal zawsze szukał podania do przodu, co czasami powodowało stratę posiadania piłki. Ale często nadawał tempo atakom Manchesteru United.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 7.59

FredFred
Jego współpraca z McTominayem znów wyglądała dobrze na tle Partizana. Momentami brakowało mu odwagi, zanotował też jedno niebezpieczne podanie do tyłu.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.66

Mason GreenwoodMason Greenwood
Trzy bramki w czterech startach w Manchesterze United. Świetnie wykorzystał swoją szansę. Warto wspomnieć, że nie zagrał jeszcze od pierwszej minuty w Premier League w tym sezonie.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 7.55

Juan MataJuan Mata
Jego najlepszy występ w tym sezonie. Współpracował z kolegami z ofensywy i powinien sam wpisać się na listę strzelców.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 6.91

Marcus RashfordMarcus Rashford
Jego poruszanie się po boisku i współpraca z kolegami były wręcz telepatyczne. Przed przerwą marnował jednak sytuacje. W drugiej połowie zdobył fantastyczną bramkę.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 7.61

Anthony MartialAnthony Martial
Strzelił piątego gola w tym sezonie i chwilę później powinien znów wpisać się na listę strzelców. Manchester United wygląda na groźniejszy zespół z Francuzem w składzie.