El. ME 2020: Piękny gol Rashforda, Anglia gromi Bułgarię

» 15 października 2019, 03:55 - Autor: matheo - źródło: manutd.com
Reprezentacja Anglii rozbiła Bułgarię 6:0 (4:0) w wyjazdowym meczu eliminacji do ME 2020. Pięknego gola w Sofii zdobył Marcus Rashford.
» Marcus Rashford zdobył pięknego gola w meczu z Bułgarią
Napastnik Manchesteru United wpisał się na listę strzelców już w 7. minucie spotkania. Anglik minął dwóch Bułgarów na lewym skrzydle, ściął akcję w pole karne i strzałem w długi róg otworzył wynik meczu.

Rashford na placu gry przebywał do 76. minuty. Spotkanie w pełnym wymiarze czasowym rozegrał natomiast Harry Maguire. Dean Henderson cały mecz przesiedział natomiast na ławce rezerwowych.

Oprócz Rashforda bramki dla Anglików zdobyli Ross Barkley (x2), Raheem Sterling (x2) i Harry Kane.

Anglicy dzięki wygranej z Bułgarią mają na swoim koncie 15 punktów i prowadzą w eliminacyjnej grupie A.

Efektowne zwycięstwo Synów Albionu z Bułgarami przyćmił natomiast fakt, że mecz był dwukrotnie przerywany przez arbitra z powodu rasistowskich okrzyków miejscowych kibiców.