McTominay: Byliśmy poniżej standardów Manchesteru United

» 22 września 2019, 18:35 - Autor: Rio5fan - źródło: MUTV
Scott McTominay nie krył rozczarowania po niedzielnej porażce Manchesteru United z West Hamem (0:2). Czerwone Diabły doznały tym samym drugiej porażki w tym sezonie Premier League.
» Czerwone Diabły po raz drugi z rzędu doznały porażki na Stadionie Olimpijskim w Londynie
Niezbyt interesująca pierwsza odsłona rywalizacji w angielskiej stolicy przyniosła bramkę Andrija Jarmołenki. W drugiej połowie Davida de Geę pięknym strzałem z rzutu wolnego pokonał Aaron Cresswell.

- To był trudny mecz. Mieliśmy sporo sytuacji w tym spotkaniu. Byliśmy rozczarowani schodząc na przerwę przy stanie 0:1 po pozytywnych 25 minutach. Wiedzieliśmy, że musimy robić więcej z piłką i bez niej - podkreślił reprezentant Szkocji.

- Teraz naszym zadaniem jest trzymać się razem. To nie jest czas, by się wycofać i z tym pogodzić. Nie jest dobrze i musimy coś z tym zrobić. Ten klub posiada określone standardy, a my byliśmy dzisiaj poniżej nich.

- Widzieliśmy, że jako pomocnicy musimy zrobić więcej pod bramką rywali. Musimy mieć większy wkład w grę ofensywną. W futbolu trzeba wykorzystywać swoje szanse. Jeśli tak się nie dzieje, zostajesz ukarany - dodał McTominay.