U-18: Manchester United pokonany przez Wolves

» 17 sierpnia 2019, 18:12 - Autor: Rio5fan - źródło: manutd.com
Sobotnie spotkanie Wolverhampton Wanderers z Manchesterem United w ramach Premier League do lat 18 zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2:0.
» Czerwone Diabły musiały uznać wyższość ekipy Wilków
Czerwone Diabły bardzo szybko musiały się pogodzić ze stratą gola. Już w ósmej minucie na listę strzelców wpisał się prawy obrońca Wolves, Jed Abbey.

Po upływie kwadransa Anthony Elanga przewrócił się w polu karnym rywali, lecz prowadzący to spotkanie Simon Brown nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego.

Tuż przed przerwą do wyrównania mógł doprowadzić nowy nabytek United, Dillon Hoogewerf. Podopieczni Neila Ryana schodzili do szatni ze stratą jednego gola.

Po przerwie goście dłużej utrzymywali się przy piłce i lepiej przemieszczali się po boisku.

W 56. minucie niezwykle blisko podwyższenia prowadzenia był skrzydłowy Chem Campbell.

Starania United o doprowadzenie nie przyniosły spodziewanego efektu. Zamiast tego, Ondrej Mastny po raz drugi wyjął piłkę z siatki. Tym razem pokonał go Lee Harkin.

Czerwone Diabły będą miały okazję do rehabilitacji już w najbliższą sobotę. Ich rywalem będzie wówczas Blackburn Rovers.