U-23: Imponująca inauguracja sezonu Czerwonych Diabłów

» 10 sierpnia 2019, 10:10 - Autor: Rio5fan - źródło: manutd.com
Piątkowe spotkanie West Bromwich Albion z Manchesterem United w ramach Premier League do lat 23 zakończyło się zwycięstwem gości 5:0. Na listę strzelców wpisali się: Largie Ramazani, D'Mani Mellor, James Garner oraz Dylan Levitt.
» Czerwone Diabły rozpoczęły nowy sezon ligowy w imponującym stylu
Neil Wood zdecydował się na wystawienie do gry sprawdzonej czwórki obrońców w osobach Ethana Lairda, Lee O'Connora, DiShona Bernarda oraz Brandona Williamsa. O ile ofensywnej mieli decydować między innymi Largie Ramazani i D'Mani Mellor.

Strzelanie na Aggborough rozpoczęło się po upływie pierwszego kwadransa. W 18. minucie wyborne dogranie Jamesa Garnera do Brandona Williamsa przełożyło się na podanie w pole karne, gdzie skutecznym wykończeniem popisał się Largie Ramazani.

Dziesięć minut później rzut rożny przyniósł ogromne zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Najlepiej w całej sytuacji odnalazł się Mellor, który mocnym strzałem podwoił prowadzenie swojego zespołu.

Tuż przed zakończeniem pierwszego połowy niesamowitym golem popisał się James Garner. Młodzieżowy reprezentant Anglii przyjął piłkę przed polem karnym i huknął prawą stopą, posyłając futbolówkę w okienko bramki.

United nie zamierzali zwalniać tempa i cztery minuty po wznowieniu gry szybki atak, do którego włączył się Brandon Williams, zakończył się faulem w polu karnym na kapitanie Manchesteru United. Jedenastkę na bramkę zamienił Dylan Levitt.

Ostatnie słowo w tym meczu należało do Jamesa Garnera. W 76. minucie angielski pomocnik przyjął piłkę przed polem karnym, zgrabnie ograł pilnującego go rywala i mocnym strzałem ustalił wynik rywalizacji na 5:0 dla United.

Na kolejne spotkanie rezerw Czerwonych Diabłów w Premier League będzie trzeba czekać do następnego piątku. Wówczas podopieczni Neila Wooda podejmą na własnym terenie Reading.