Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Hazard: Miałem ofertę z Manchesteru United

» 28 maja 2019, 13:35 - Autor: matheo - źródło: The Guardian
Eden Hazard w rozmowie z dziennikiem The Guardian wyjawił, że w przeszłości miał ofertę dołączenia do Manchesteru United.
Hazard: Miałem ofertę z Manchesteru United
» Eden Hazard jest piłkarzem Chelsea od 2012 roku
Belgijski zawodnik trafił do Premier League w 2012 roku, kiedy zamienił Lille na Chelsea. Londyński klub zapłacił za niego wówczas 32 miliony funtów. Hazard przez lata stał się jednym z najlepszych zawodników w angielskiej ekstraklasie.

Media spekulują, że w letnim oknie transferowym piłkarz Chelsea przeniesie się do Realu Madryt.

– Miałem szansę podpisać kontrakt z Manchesterem United, Manchesterem City, Tottenhamem. Podjąłem natomiast właściwą decyzję – mówi Hazard.

– Rozmawiałem z właścicielem, w drużynie był Didier Drogba. Joe Cole przez telefon mówił mi, że to najlepszy klub.

Hazard pytany o to, czy teraz rozważyłby transfer do innego klubu z Premier League, odpowiada: – Nie, nie ma na to szans. Jestem piłkarzem The Blues! To dużo dla mnie znaczy. Nie mogę grać dla innego klubu w tym kraju.


TAGI


« Poprzedni news
Transfer Pogby do Realu „praktycznie załatwiony”
Następny news »
Neville: De Ligt? To nie będzie pierwszy taki przypadek

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (10)


slaff: Hazarda szkoda bardzo, z nim w składzie obstawiam że nawet po SAFie bylo by bardzo dobrze bo mimo wszystko mamy kilku zawodników na poziomie a Hazard z Pogbą Lukaku mógłby ładnie mieszać
» 29 maja 2019, 07:06 #8
Klimaa: Facet podbił Anglię ale wygląda na to że przestanie być dla nas zmartwieniem już niebawem. Chelsea zrobi świetny interes pod względem finansowym - nam pozostaje zazdrościć że nie mamy takiego lidera w składzie.
» 28 maja 2019, 23:55 #7
awe: Pamietam jak bylo glosno, wtedy wydawalo sie, ze jest bardzo bliski do przenosin na Old Trafford, ale w ostatniej chwili zdecydowal sie na transfer do Chelsea... a w United tylko kolejne nazwiska przewijaja sie od tamtego czasu bez wiekszych fajarwerkow
» 28 maja 2019, 14:53 #6
sinedd91: wiesz, że Hazard wypowiadał się o przeszłości i to bardziej odległej niż ta gdy wrócił tutaj Pogba ? :)
» 28 maja 2019, 14:51 #5
pies: Najlepszy klub a teraz chce z niego odejść (:
» 28 maja 2019, 13:52 #4
GrayMid: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.05.2019 16:54

No bo to wszystko pod publiczkę mówione. Współcześni piłkarze niestety są trochę jak roboty, niewiele mogą powiedzieć ''niepoprawnego'' (zresztą jak większość osób publicznych dziś), bo zaraz jakiś dziennikarzyna przekręci, kibice czy kluby się obrażą, a wojownicy o ''sprawiedliwość i poprawność polityczną'' w internecie rozerwą takiego piłkarza na strzępy. Dziś cały wizerunek osób sławnych się opiera na mediach społecznościowych, a że z kolei rządzą nimi niedojrzałe hordy ludzi wszędzie szukających problemu i czegoś na co mogliby się jeszcze oburzyć ( i to z każdej strony), to wówczas gdy mówisz coś co się nie podoba tak zwanemu mainstreamowi opinii publicznej - jesteś publicznie martwy. W smutnych czasach żyjemy, w których niemożna walnąć prawdy prosto w oczy, bo zaraz ktoś się obrazi. Jakby Hazard od razu, bez znieczulicy powiedział, że jego marzeniem jest Real, to wielu fanów Chelsea by się obraziło, to pewne. Absurd, bo przecież i tak wiadomo, że Hazard chce tam iść, ale to są właśnie te pozory, które ludzie i media uwielbiają publicznie utrzymywać. Dlatego tak często ludzie hejtują takie osobowości jak Ronaldo, Mourinho (btw wielkim fanem Mourinho jako trenera też nie jestem, ale pisałem tu kilka razy, że większość nie lubi go akurat za to, że jest zbyt szczery, bo to prawda), którzy obydwaj często mówią rzeczy niepopularne, ale prawdziwe. Tylko większość opinii publicznej i mediów woli takie wypowiedzi wyrywać z kontekstu, przekręcać i potem pastwić się nad autorami takich opinii, które idą pod prąd. Zresztą świat był taki zawsze. Ja uwielbiam dlatego ten cytat z ''Wujaszka Wani'' Czechowa : ''(...) Stękają, nienawidzą siebie nawzajem, z pasją się obmawiają, podchodzą do człowieka z boku, patrzą na niego z ukosa i decydują: to jest psychopata! albo frazesowicz. A kiedy nie wiedzą, jaką etykietę przylepić mu na czole, to powiadają: O, to bardzo dziwny człowiek, bardzo dziwny.''
» 28 maja 2019, 16:51 #3
Rochanv: Chelsea to jest dla niego najlepszy klub w Anglii ale Zidane to jego idol, a Real to marzenie od dzieciaka.. nigdy się z tym nie krył ;)
» 28 maja 2019, 21:56 #2
GrayMid: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.05.2019 22:59

Rochanv Może i się nie krył z uwielbieniem dla Zidane'a, ale właśnie dlatego ja mówię o utrzymywaniu pozorów - bo dokładnie, tak konkretnie nigdy nie wypowiedział słów, przynajmniej póki jest w Chelsea, że ''chce do Realu''. To jednak różnica powiedzieć, że wielki piłkarz jest dla ciebie idolem, w końcu Zizou tak długo trenerem Realu nie był,a karierę robił także w Juventusie, nie tylko Realu, więc dopóki Hazard mówi tylko o Zidanie, to jest nieco ''łagodniejsze'' niż wprost mówienie o marzeniu przejścia do Madrytu. I to są właśnie te zabiegi PR-owskie o których mówię, ewidentne, nawet jeśli na początku tego tak wyraźnie nie widać. A to, że trenerzy, piłkarze czy w ogóle osoby sławne coraz rzadziej mogą być szczere w swoich wyznaniach, to dowodzą najróżniejsze przykłady, nie tylko wszystkie wypowiedzi Jose a propos polityki transferowej United (tu się z nim zawsze zgadzałem) - mówił i ostrzegał już w 2 sezonie,że w United się nie dzieje najlepiej i sugerował że nasz skład jest za słaby, to media w Anglii się na niego rzucały przecież, że jaki on arogancki itd; ale także chociażby przypadek aktora Liama Neesona, nie wiem czy słyszałeś, ale było dość głośno o tym, kiedy niedawno, promując swój film, Neeson wyznał, że lata temu, po tym jak jego przyjaciółka wyznała mu, że została zgwałcona przez czarnoskórego faceta, on chodził w nocy pod miejscowy pub z pałką w dłoni i czekał na jakiegoś czarnego z pragnieniem zemsty, żeby go zabić. Oczywiście otrzeźwiał potem i nic się nie wydarzyło. A mówił to w kontekście pierwotnej żądzy zemsty jaka czasem ogarnia człowieka. Logiczne, że powiedział to, żeby podkreślić że czasem każdy człowiek ulega tak skrajnym emocjom i impulsom, tymczasem media od razu zrobiły z niego rasistę po tej wypowiedzi. I ten przykład świetnie obrazuje skrajną poprawność polityczną i ogólną, tego świata i fakt, że lepiej dziś nie być szczerym, bo ludzie nie zrozumieją a jeszcze z ciebie potwora zrobią. I to się też tyczy środowiska piłkarskiego - ile razy jakiś wielki piłkarz mówił coś niepopularnego o klubie - ale miał rację z diagnozą, albo coś niepopularnego o zachowaniach kibiców - ale miał rację i był gnojony za mówienie prawdy? Oj, przypominam sobie kilka przypadków takich, ale nie chcę się już rozpisywać. W każdym razie o to mi chodziło. A, i w moim poprzednim komentarzu oczywiście powinno być ''nie można walnąć prosto w oczy'' z ''nie można'' oddzielnie, piszę bardzo szybko i wkradają się dlatego błędy jak to bywa.
» 28 maja 2019, 22:57 #1