Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Sky Sports: Manchester United zainteresowany Tielemansem

» 15 maja 2019, 11:14 - Autor: Rio5fan - Źródło: skysports.com
Według informacji przekazany przez źródła Sky Sports, działacze Leicester City chcą jak najszybciej złożyć AS Monaco ofertę wykupienia Youriego Tielemansa.
Sky Sports: Manchester United zainteresowany Tielemansem
» Dziennikarze typują Youriego Tielemansa do roli następcy Paula Pogby w Manchesterze United
Klub z King Power Stadium obawia się bowiem tego, że do gry o belgijskiego pomocnika mogą włączyć się Manchester United i Tottenham.

Wychowanek Anderlechtu jest aktualnie wypożyczony do ekipy Lisów. Sam zainteresowany chciałby podobno pozostać w angielskim klubie, bowiem dobre wrażenie zrobiła na nim współpraca z Brendanem Rodgersem.

Monaco w sezonie 2018/2019 wypożyczyło z Leicester City Adriena Silvę i również chciałoby poprzeć wypożyczenie transferem definitywnym.

« Poprzedni news
Matuidi: Chętnie przywitamy Paula Pogbę w Juventusie
Następny news »
Solskjaer: Większość chłopaków dostanie szansę w kolejnym sezonie

REKLAMA


Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (15)


Me89v2: Bruno Rice Tielemams - takie trio w przypadku odejścia Pogba biorę w ciemno. 86 Plus 50 plus 40 to daje 180 mln funtów. Pogba niech puszcza za 130 i dołożą 50 uzyskane za sancheza Jonesa Damiana i Rojo.

Że swoich Kulibaly 90 mln Bissaka 40 i Pepe 70 i można grać
» 15 maja 2019, 21:18 #15
Hames: Mógłby być sensownym wzmocnieniem.
» 15 maja 2019, 19:36 #14
lukiton0589: Błagam nie kolejny szrot
» 15 maja 2019, 13:12 #13
Lokator23: Sam jestes szrot. Obejrzyj chociaz jeden jego wystep. A jak ogladales i dalej twierdzisz ze to szrot to nie mamy o czym dyskutowac
» 15 maja 2019, 20:36 #12
Totengott: Oglądałem kilka meczy Leicester i zazwyczaj sprawiał dobre wrażenie, choć osobiście chętniej widziałbym u nas Maddisona - ten był jeszcze lepszy, a obecnie powinien być jeszcze nie taki drogi.
» 15 maja 2019, 12:05 #11
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.05.2019 11:43

Ta my to sie wszystkimi interesujemy . :D Juz rzygam tymi newsami a to dopiero poczatek i oficjalek i tak nie bedzie tylko własnie takie śmieszne newsy :D
» 15 maja 2019, 11:42 #10
ryan22: Oczywiście go nie skreślam, ale widziałem kilka meczów Monaco i w każdym wyglądał bardzo słabo.
» 15 maja 2019, 11:25 #9
Kopec91: A mecze Leicester oglądał?
» 15 maja 2019, 11:27 #8
helupa: Przecież on był absolutnie najlepszym graczem Monaco, został wypożyczony bo w klubie działo się bardzo źle, a to stopowało jego rozwój.
» 15 maja 2019, 12:29 #7
wedel242: Fajnie strzelał z dystansu w Fifie 3 lata temu :)))(
» 15 maja 2019, 11:24 #6
Fenek: Jak zawsze, można było go ściągnąć wcześniej to nie bo za wysokie mamy progi dla niego. A teraz pewnie będzie trzeba przepłacać i liczyć, że w ogóle do nas będzie chętny przejść.
» 15 maja 2019, 11:22 #5
Diablo2018: Brać!! Czemu ten klub nie potrafi kupić obiecującego piłkarza za 30/40 mln tylko walczyć o niego za rok jak rozkwitnie a jego klub chce 80-100 mln? A, no tak...Ed Woodward, racja :(
» 15 maja 2019, 11:20 #4
87glasgow: Dlaczego nie kupiłem kuponu totka w dzien, w którym akurat miałem trafic szóstkę? Tak samo słabe pytanie. Nikt nie wie co z danego gracza będzie za rok, czy pięć, a zależy to od wielu czynników (chęć samego zawodnika do ciężkiej pracy, relacje z trenerem, poziom i styl życia). Mam wrażenie , że na dziś w United nie ma absolutnie warunków do pracy (nie pisze o ładnych szatniach i przystrzyżonej trawie tylko o tym gdzie są pracownicy klubu mentalnie) i przez to właśnie tylu młodych wilków się u nas wypala, tylu świetnych zawodników znika w tym klubie. Może więc to nie do końca wina zawodników? Może klub który kocham od 20 lat zdechł kompletnie, a dziś Żydki wykorzystują tylko jego historię do zarobienia pieniędzy?
» 15 maja 2019, 12:15 #3
CeTe: Kurde pisałem o nim w czasie trwania zimowego okna. Jaki ten zarząd musi być durny. Mamy starego Maticia i sprzedanego Felle więc wypożyczenie młodego zawodnika, który w LE dosłownie nas jechał mogło być naturalnym uzupełnieniem składu ale nie
» 15 maja 2019, 11:20 #2
Me89v2: Fajna opcja, widziałem mecze Lisów i chłopak fajnie wyglądał.
» 15 maja 2019, 11:17 #1