Klopp: Nie jestem zaskoczony wynikiem derbów Manchesteru

» 25 kwietnia 2019, 15:49 - Autor: matheo - źródło: MEN
Juergen Klopp nie jest zaskoczony wynikiem derbowej rywalizacji pomiędzy Manchesterem United a Manchesterem City.
» Juergen Klopp przyznaje, że nie jest zaskoczony wynikiem ostatnich derbów Manchesteru
Kto Twoim zdaniem będzie mistrzem Anglii w sezonie 2018/2019?
W 178. derbach Manchesteru triumfowali Obywatele, którzy wygrali na Old Trafford 2:0 za sprawą bramek Bernardo Silvy i Leroya Sane. Manchester City dzięki wygranej wrócił na fotel lidera angielskiej Premier League.

– To był wynik, którego się spodziewałem – mówi Klopp.

– Manchester United próbował wszystkiego, zwłaszcza w pierwszej połowie, ale na przestrzeni 95 minut było jasne, że nie dadzą rady sprostać Manchesterowi City.

– Momentami nie mieli szczęścia, ale i tak nie dali rady The Citizens. Nie ma więc w tym nic dziwnego, że Manchester City wygrał derby. Nie byłem zaskoczony, ani nic podobnego. Nie byłem też zdenerwowany, kiedy oglądałem mecz – dodaje menadżer Liverpoolu.

Manchester City na trzy kolejki przed końcem sezonu 2018/2019 ma jeden punkt przewagi nad drugim w tabeli Liverpoolem. The Reds w piątek zagrają u siebie z Huddersfield, a Manchester City w niedzielę zmierzy się na wyjeździe z Burnley.

Rashford: Wiem jak się czujecie, bo sam jestem kibicem United
Juan Mata przeniesie się do Atletico Madryt?

Komentarze (11)

Mazi1989: Oczekiwali że wygramy derby, a sami nie potrafili wygrać z City ani u siebie ani na wyjeździe
» 25 kwietnia 2019, 21:05 #11
fiszbin: Klopp jak niegdyś manager Oakland Athletics, Billy Beane, rozumie, że sporty zespolowe, zależa od konkretnej jakosci zawodnikow, a nie ceny zakupu, czy ich gwiazdorskiej przeszlosci. Podoba mi sie, jak buduje zespol, jak jest 100 % profesjonalista. Mozna nie lubic Liverpoolu, ale robote zrobil ogromna.
» 25 kwietnia 2019, 18:55 #10
Veron: Komentarz zedytowany przez usera dnia 25.04.2019 17:59

od byt to was boli, sam często cisnąłem Kloppowi, poprzedni sezon nie był w ich wykonaniu dobry, nawet finał LM tego nie zamazał

teraz Live idzie po 97pkt w lidze + grają w 1/2LM z najlepszym klubem w tym roku, mają większe szanse na awans (taki paradoks) bo lubią grać przeciwko drużynom otwierającym się

Liverpool to prawie maszyna a w składzie mają średnią pomoc (Hendersony, Milnery i Wijnaldumy w innych zespołach nie pokazywałyby nawet połowy tego co teraz) + w obronie poskładał wszystko Van Dijkiem, który do pary ma takich Liverpoolskich Jonesów czy Smallingów

gdyby Liverpool miał w składzie Eriksena / KDB w pomocy i Lindelofa (lubi grać z liderem i wtedy popełnia najmniej błędów) w obronie to byłby zespół kompletny

ale najlepiej napisać boli ucho

jeszcze jedno, atak zbudowali za 100M CAŁY a nie 80M za gościa, który nawet piłki przyjąć nie potrafi
» 25 kwietnia 2019, 17:59 #9
waletpl: "często cisnąłem Kloppowi" :D
» 25 kwietnia 2019, 22:18 #8
Judas: Dupcia boli
» 25 kwietnia 2019, 17:30 #7
kckMU: Mogliście wygrać na OT geniuszu. Ja też nie byłem zaskoczony, że Liverpool w tamtym meczu, pomimo 3 naszych kontuzji w samej pierwszej połowie, nie stworzył sobie nawet jednej zasranej sytuacji.

W dwumeczu z City ugraliście 1 punkt, a to i tak fartem, bo Mahrez spudłował karnego.

Manchester City będzie pełnoprawnym mistrzem.
» 25 kwietnia 2019, 16:55 #6
waletpl: Mimo, że z sensem Twojej wypowiedzi sie zgadzam, bo tak było, to już jej formuła jest śmieszna... Ty czytasz wypowiedzi Kloppa, ale czy On czyta Twoje?
» 25 kwietnia 2019, 22:15 #5
Trz: nikt nie jest Jorguś.
» 25 kwietnia 2019, 16:51 #4
Sancho: My natomiast nie jesteśmy zaskoczeni że loosrpool i klop znowu przegrał
» 25 kwietnia 2019, 16:36 #3
Qbek: "– To był wynik, którego się spodziewałem – mówi Klopp." - dotąd nic do Ciebie nie miałem, ale ten brak szacunku do United zmienia moje nastawienie.
» 25 kwietnia 2019, 16:28 #2
Ksieginiarz: My też nie wolimy oddać City niż wam
» 25 kwietnia 2019, 16:04 #1