Statystyki: Manchester United vs FC Barcelona 0:1

» 10 kwietnia 2019, 23:00 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Manchester United przegrał z Barceloną 0:1 (0:1) w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów. Czerwone Diabły w środowy wieczór nie oddały ani jednego celnego strzału na bramkę Katalończyków.
» Manchester United w Barcelonie będzie musiał odrabiać jednobramkową stratę z pierwszego meczu
Decydująca dla losów meczu była sytuacja z 12. minuty, kiedy piłka po strzale Luisa Suareza odbiła się od Luke’a Shawa i wpadła do bramki Davida de Gei.

Rewanżowe spotkanie odbędzie się 16 kwietnia na Camp Nou.

Oto najważniejsze statystyki środowego spotkania.

MANCHESTER UNITED – FC BARCELONA 0:1 (0:1)

» 11 kwietnia 2019, 07:31 #6
LTMek: Prócz gwałtu w posiadaniu (co było raczej do przewidzenia) ja dalej nie rozumiem jak ćwierćfinalista LM moze miec 0 strzałów celnych na 10...
» 11 kwietnia 2019, 04:45 #5
tristan09diego: Ajax to jlasa pokozoł i na dodatek Juwe se nie po grało.Bo wygrano jak z Realem należała się im.Trzeba kupować graczy z wizją i zaangażowaniem a nie psi pyrtków i jeszcze im krocie dawać
» 10 kwietnia 2019, 23:27 #4
GrayMid: Pijany jesteś czy nie umiesz pisać po polsku? Ajax to znakomita, młoda drużyna. Juve popełniło błędy, szczególnie w drugiej połowie, ale nie miało też Chielliniego. Ronaldo widać jak jest ważny dla nich. Będzie emocjonujący rewanż. Przynajmniej ten mecz był ciekawy.
» 11 kwietnia 2019, 00:11 #3
tristan09diego: Widza,że na Lepszych to Panowie piłkarze sie spinają,Eder,Lindeloef to osoby do ekipy na nowy sezon.Parodia z Pumbą,Show groł ale spuchł.....Brak Pomysłu na gra czyli momy tumoków(tumany) a nie graczy
» 10 kwietnia 2019, 23:24 #2
RedsFan: Naucz sie Polskiego :) Eder, Pumba co to jest w ogóle?
» 10 kwietnia 2019, 23:30 #1