Statystyki: Manchester United vs PSG 0:2

» 12 lutego 2019, 23:08 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Manchester United nie sprostał Paris Saint-Germain w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Czerwone Diabły przegrały z mistrzami Francji 0:2.
» Manchester United przegrał z Paris Saint-Germain 0:2 w 1/8 finału Ligi Mistrzów
Losy rywalizacji na Old Trafford rozstrzygnęły się w drugiej połowie, kiedy to na przestrzeni siedmiu minut do bramki trafili Presnel Kimpembe i Kylian Mbappe.

Manchester United mecz kończył w dziesiątkę, bo tuż przed końcem spotkania drugą żółtą kartkę obejrzał Paul Pogba. Łącznie włoski sędzia Daniele Orsato pokazał aż 9 żółtych kartek.

Rewanżowe spotkanie odbędzie się 6 marca w Paryżu.

MANCHESTER UNITED – PARIS SAINT-GERMAIN 0:2 (0:0)
Posiadanie piłki: 44,5% – 55,5%
Strzały łącznie: 10 – 12
Strzały celne: 1 – 5
Strzały niecelne: 5 – 4
Strzały zablokowane: 4 – 3
Celność podań: 84,2% – 87,4%
Rzuty rożne: 3 – 5