De Gea: To jest prawdziwy Manchester United

» 13 stycznia 2019, 19:39 - Autor: Rio5fan - źródło: skysports.com
David de Gea zaprezentował się z fantastycznej strony w wygranym przez Manchester United niedzielnym spotkaniu z Tottenhamem (1:0).
» David de Gea okazał się jednym z bohaterów Manchesteru United na Wembley
Hiszpan popisał się wieloma znakomitymi interwencjami, które pozwoliły Czerwonym Diabłom utrzymać korzystny rezultat do ostatniego gwizdka Mike'a Deana.

- Wygraliśmy mecz przeciwko topowej drużynie. Kontrolowaliśmy pierwszą połowę, ale w drugiej rywale stworzyli sobie sytuacje. Czułem się bardzo dobrze po dwóch pierwszych interwencjach. To było wspaniałe spotkanie - powiedział De Gea w rozmowie dla Sky Sports.

- Nawet nie pamiętam niektórych obron, więc nie potrafię wybrać najlepszej. Menadżer wniósł nieco szczęścia, piłkarze dobrze grają, a zespół jest bardzo silny. To jest prawdziwy Manchester United - dodał hiszpański bramkarz.

Statystyki: Tottenham vs Manchester United 0:1
Rashford: Każdy z nas zapracował na to zwycięstwo

Komentarze (9)

Czarny82r: Czekam na podpisanie długoterminowego kontraktu przez Davida. Nie wyobrażam sobie jakby miało go zabraknąć w bramce.
» 14 stycznia 2019, 09:23 #7
DjTED: Jeszcze tego Lukaku bym nie skreślał (bo mamy tez niepewnego sancheza) . Potrzebujemy SO i nadal PP.
» 14 stycznia 2019, 00:35 #6
DevoMartinez: Komentarz zedytowany przez usera dnia 13.01.2019 20:18

Tempo i nasze siły padło duzo wczesniej niz wszeł na boisku Lukaku, wymyslasz jakies teorie do swojej tezy. Sił nam starczylo na jakies 60-65 minut meczu i kazdy chyba to widzial kto oglądał ten mecz. A jak zabrakło sił to przestalismy grac presingiem i wszyscy sie cofneli zeby trzymac jako tako formacje. Czepianie sie Lukaku jest bzdurne bo zostal sam na polowie totkow i logiczne, ze nie bedzie biegal jak pies za pilką kiedy obroncy sobie ją podają po całej szerokosći. Za to walczył o gorne piłki i pare ich zgarnął. Warto rozroznic nawyki ktore nabyl u Jose od braku formy. Tyle.
» 13 stycznia 2019, 20:17 #5
DevoMartinez: No własnie. A my bronilismy sie głęboko juz od 55-60. W 70 minucie to już srodek pola MU ledwo biegał. Wytrzyj smarki spod nosa.
» 13 stycznia 2019, 21:17 #4
Krzyk: Konsternacyjny daj już spokój z tą hosekracją i wyzywaniem innych od zwolenników Mou. Faktem jest, że cały nasz środek, a i ofensywna padła kondycyjnie w drugiej połowie i to dość szybko. Lingard był niewidoczny, Pogba opadł z sił, podobnie Matić. Nawet Herrera pod koniec ledwo biegał. Lukaku oczywiście mógłby wrócić do swojej szybkości, którą pokazywał kiedyś, ale zwalanie na niego winy to przegięcie.
Zgodzę się natomiast, że skoro Fred póki co nie daje wystarczającej jakości to trzeba poważnie pomyśleć o wzmocnieniu środka kimś kto będzie potrafił zastąpić Matica, który coby nie mówić nie młodnieje i nie jest w stanie grać ciągle po 90 minut
» 13 stycznia 2019, 21:43 #3
nysa94: Mamy najlepszego bramkarza ze wszystkich drużyn. Więc go doceniajmy i dajmy mu ten kontrakt.
» 13 stycznia 2019, 19:45 #2
Fenek: Oby Ole tym powiewem świeżości i radości skłonił dawida do podpisania nowego kontraktu.
» 13 stycznia 2019, 19:42 #1