Oceny pomeczowe: Chelsea - Manchester United 2:2

» 21 października 2018, 00:30 - Autor: aruna12 - źródło: MEN/DevilPage.pl
Anthony Martial i Juan Mata zostali najwyżej ocenieni za swoją grę w meczu z Chelsea, zarówno przez dziennikarzy Manchester Evening News jak i użytkowników naszego serwisu. Poniżej prezentujemy pełne zestawienie not podopiecznych José Mourinho.
» Anthony Martial rozegrał bardzo dobre zawody na Stamford Bridge
David de GeaDavid de Gea
Bezradny przy golach Rüdigera i Barkleya. Dobrze wybronił strzał N'Golo Kante przy stanie 1-1.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.02

Ashley YoungAshley Young
Próbował dać kolegom sygnał do walki. Dostał kartkę za faul na Hazardzie, ale też radził sobie z nim dobrze nie łamiąc przy tym przepisów.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.1

Victor LindelöfVictor Lindelöf
Czasami grał jak jeździec bez głowy, ale dużo lepiej wyglądał po przerwie, gdy United zaatakowali Chelsea.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 5.49

Chris SmallingChris Smalling
Kolejny stabilny występ, ale jego regularna obecność w składzie uwypukla problemy United na tej pozycji.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 5.79

Luke ShawLuke Shaw
Willian zapewnił mu sporo pracy w obronie, lecz Anglikowi mimo to udało się groźnie dośrodkować.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 6.83

Juan MataJuan Mata
Zaczął jako rozgrywający i początkowo wydawało się, że tempo meczu może go przerosnąć, ale odegrał kluczową rolę przy golach Martiala.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 7.7

Nemanja MatićNemanja Matić
Miał momenty niedokładności i niezdarności, szybko zobaczył kartkę za faul na Hazardzie i wyglądał jak człowiek, który dopiero co wyleczył kontuzję. Po przerwie było jednak dużo lepiej.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 5.63

Paul PogbaPaul Pogba
Za gola Rüdigera ponosi całkowitą odpowiedzialność. Przy tym rożnym poparł tezę Scholesa o tym, że czasami "wyłącza mózg", ale odbudował się po przerwie i wypracował wyrównującego gola.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 5.73

Marcus RashfordMarcus Rashford
Najlepszy w karierze występ na prawym skrzydle. Został sfaulowany przez Hazarda, co należy odebrać jako komplement. Asystował przy drugim golu.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 6.38

Romelu LukakuRomelu Lukaku
Przy 0-0 zmarnował dobrą okazję. W drugiej połowie trwał na boisku, ale wyglądał na figuranta.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 4.13

Anthony MartialAnthony Martial
Ciężka pierwsza połowa przeciwko bardzo aktywnemu Azpilicuecie, ale po przerwie świetnie wykończył dwie sytuacje bramkowe.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 8.75

Zmiany:

Ander HerreraAnder Herrera
Miał niezłą okazję, ale Kepa był na posterunku (wszedł w 75' za Matę).
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 5.92

Andreas PereiraAndreas Pereira
Biegał bez wytchnienia (wszedł w 83' za Martiala).
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 5.58

Alexis SánchezAlexis Sánchez
Był nieostrożny przy piłce (wszedł w 85' za Rashforda).
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 4.5

Martial najlepszym piłkarzem United w meczu z Chelsea
Chelsea - Man Utd 2:2. Reakcje piłkarzy w social media

Komentarze (15)

Klimaa: Mata już naprawdę dawno nie rozegrał tak dobrego meczu - przypadek przy pracy czy może wyrośnie na wiodącą postać kiedy klub jest w potrzebie?
» 23 października 2018, 00:43 #15
michson7: Dla mnie ocena Pogby zaniżona, Smailing i Lindelof dobrze kontrolowali grę. Stale fragmenty gry mają to do siebie że nawet najlepszej obronie coś może wpaść po przypadkowym rogu czy rzucie wolnym. Każdy manager to wie że nawet jak będziesz trenować i dopracowywać to na każdym treningu może się zdarzyć że nie stracisz tak bramki przez wiele spotkań jak również nie strzelisz nic po takim dośrodkowaniu. Przyjdzie okres gdzie stracisz tak kilka goli jak i zacznie wpadać dla nas po rogach. Proponuje posłuchać co ma Guardiola do powiedzenia na ten temat.
» 22 października 2018, 18:36 #14
vinnie123: Skończcie narzekać na Lukaku. Chłop się szybko rozwija, kiedyś musi mieć dołek i odpoczynek. To wina klubu/Jose że nie ma zmiennika.
Zauważcie jak wiele topowych klubów gra słabo. Brak urlopu przez MŚ trzeba odcierpieć.
» 21 października 2018, 23:37 #13
adam166621: Mata powinien grać w środku pola na 10, skrzydłowy z niego żaden, nie ma dynamiki, gra zbyt przewidywanie, lepiej na PP grać Rashfordem albo Sanchezem którzy są szybcy i potrafią zrobić zamieszanie, a Mata z dobrą techniką i podaniem znacznie bardziej przyda się w środku
» 21 października 2018, 13:49 #12
Fenek: Szacun dla Younga bo wyraźnie mamy problem na skrzydłach ale anglik pomaga zamknąć skład. Może wybitnie nie gra i wyraźnie potrzeba nam świeżej krwi. Ale na chwilę obecną i raczej do końca sezonu nic się nie zmieni, więc trzeba liczyć na Younga.
Lukaku zaczyna mnie drażnić. Gdy strzelał to przymykałem oko na to jak strzela, mocno w środek bramki z nadzieją, że nie trafi w nikogo po drodze. Do tego był często waleczny i pracowity. W tym sezonie to zupełnie inny gracz. Porusza się jakby stał po kolana w błocie, pudłuje na potęgę a na domiar złego już nawet w bramkę nie trafia.
Lindelof wyraźnie pokazuje, że będą z niego ludzie ale musi mieć lidera obok siebie. Nasza obrona jest tragiczna i mam nadzieję, że w styczniu coś z tym zrobią. Obawiam się, że edek bał się przepłacić w lato a na 100% będzie trzeba przepłacić w zimie, jeśli myślimy realnie o uratowaniu sezonu.
» 21 października 2018, 10:44 #11
41009267: Dla mnie w następnym meczu Lukaku powinien wylądować na ławie !!
» 21 października 2018, 10:19 #10
NoLogo: Lukaku nie dość, że strasznie ostatnio gra to wydaje się, że się trochę upasł? Pogubił gdzieś formę.
Rashford jak ma wchodzić w drybling to aż oczy bolą, niestety ale póki co może się pochwalić jedynie szybkością.
Przy nich taki Martial czy Mata to czysta abstrakcja, Hiszpan na początku spotkania idealnie skleił z powietrza dwie dzikie piłki, to chyba i tak dwa razy więcej niż Lukaku tak przyjął przez całą karierę.
Występ Maty potwierdza, że w ataku opartym na pogbie i Lukaku potrzeba inteligentnego gościa. Dla Belga na gwałt jest potrzebny wartościowy rywal do miejsca w składzie jeśli Mou nie chce na 9 Rasha czy Martiala.
» 21 października 2018, 01:32 #9
Mattias: Drewniaku kolejny mecz poza grą. Scholes ma rację mówiąc że z takim napastnikiem ligi nie wygramy.
» 21 października 2018, 00:45 #8
sinedd91: mam takie jedno pytanie mi się tylko zdaje czy ten sezon obala teorię o tym, że gramy fatalnie przeciwko mocnym rywalom??
» 21 października 2018, 00:34 #7
SirCantona: A jakich mieliśmy jeszcze mocnych rywali? I jakie byly wyniki?
Dziś mimo remisu nie można się wstydzić.
» 21 października 2018, 00:39 #6
vinnie123: Jeśli taka teoria istniała to powinna upaść w poprzednim sezonie. Zdecydowanie większym problemem jest to że z Newcastle zwycięska bramkę u siebie strzelamy w ostatniej minucie niż to że w takich samych okolicznościach tracimy prowadzenie z Chelsea w Londynie.
» 21 października 2018, 00:41 #5
DevoMartinez: A kto takie teorie snuł? W zeszłym sezonie pokonalismy każdego z mocnych rywali o ile mnie pamięć nie myli. problemy mamy z zespołami kótre się murują bo sami gramy bardzo wolno piłka i pozwalamy sie rywalom ustawiać.
» 21 października 2018, 00:43 #4
Mattias: Gdybyśmy byli tacy mocni w meczach z topowymi ekipami to wygralibyśmy LM a odpadliśmy z Sevillą.
» 21 października 2018, 00:47 #3
DevoMartinez: Sam sobie przeczysz bo własnie odpadlismy ze sredniakiem nie z topowa ekipą.
» 21 października 2018, 02:03 #2
sinedd91: no ja pamiętam tutaj jeszcze pod koniec zeszlego sezonu ludzie pisali ze gramy fatalnie z mocnymi zespolami i w ogole im nie strzelamy :D
Sevilla to średniak dostaliśmy z nimi tylko dlatego, że zamiast atakować to się broniliśmy do tego doszla fatalna forma pogby w tamtym okresie i taki byl efekt....
» 21 października 2018, 14:54 #1